Фотофакт. У центрі Житомира комунальники обрізали гілки на деревах і не прибрали

Фотофакт. У центрі Житомира комунальники обрізали гілки на деревах і не прибрали

До "20 хвилин" звернулася читачка обурена тим, що на вулиці Рильського комунальники обрізали гілки на деревах і залишили їх на тротуарі.

 Пішоходи змушені обходити цю частину тротуару по проїжджій частині. 

Фотофакт. У центрі Житомира комунальники обрізали гілки на деревах і не прибрали, фото №1 на сайті 20minut.ua

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up