Фотофакт. Під стінами міськради люди протестують проти комунального свавілля

Фотофакт. Під стінами міськради люди протестують проти комунального свавілля

У Житомирі під стінами міськради зібралися люди, що вимагають скасувати абонплату за газ і  перевірити діяльність "Теплокомуненерго". 

Фотофакт. Під стінами міськради люди протестують проти комунального свавілля, фото №1 на сайті 20minut.ua

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up