Фотофакт. Під стінами міськради люди протестують проти комунального свавілля Анна Сергієнко share 2 chat_bubble 0 visibility 111 У Житомирі під стінами міськради зібралися люди, що вимагають скасувати абонплату за газ і перевірити діяльність "Теплокомуненерго". Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube. Дізнавайтесь про новини швидше! Додай 20 хвилин собі на екран Встановити Коментарі Опублікувати коментар