Фанати "Полісся" вимагають підтримати команду

Фанати "Полісся" вимагають підтримати команду

Голова ОДА Віталій Бунечко вийшов до футбольних вболівальників, які прийшли під стіни облдержадміністрації з вимогою підтримати фінансово свою команду.

Нагадаємо, нещодавно стало відомо, що цьогоріч область не планує виділяти кошти на підтримку ФК «Полісся». 

За інформацією, що виклав у соцмережах мер міста Сергій Сухомлин, реальні витрати на утримання комунального футбольного клубу складають 12 млн гривень. Торік обласна і міська влада профінансували його на понад 8 млн гривень. Решта – спонсорські кошти.

Через рішення бюджетної комісії облради Житомир може втратити єдину професійну команду, яка успішно зішграла в минулому сезоні і посіла друге місце серед команд Другої ліги.

ФК "Полісся" офіційно звернулося до обласної ради та обласної держадміністрації з проханням фінансово підтримати команду. Текст звернення.

Фанати "Полісся" вимагають підтримати команду, фото №1 на сайті 20minut.ua

Фанати "Полісся" вимагають підтримати команду, фото №2 на сайті 20minut.ua

Фанати "Полісся" вимагають підтримати команду, фото №3 на сайті 20minut.ua

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, InstagramYouTube та Google

keyboard_arrow_up