Фахівці ДСНС надали методичну допомогу щодо створення добровільної пожежних команд на території Баранівської територіальної громади

Фахівці ДСНС надали методичну допомогу щодо створення добровільної пожежних команд на території Баранівської територіальної громади

22 вересня робоча група Головного управління ДСНС в області відвідала Баранівську територіальну громаду для вивчення стану створення і надання методичної допомоги добровільної пожежної команди в с. Рогачів, Баранівської територіальної громади Звягельського району.

Завдяки подружжю Яніни і Олександра Яремчуків з м. Житомир та волонтерів швейцарської Асоціації «Солідарність без кордонів», Баранівська громада отримала пожежно-рятувальний автомобіль із всім необхідним обладнанням та спорядженням: бойовий одяг, вогнестійкі пожежні чоботи, захисні шоломи, вогнетривкі рукавиці, мотопомпи, бензопили, електроінструмент тощо.

Вже в цьому році, після облаштування бокса під пожежний автомобіль, заплановано відкриття добровільної пожежної команди в с. Рогачів, Баранівської територіальної громади Звягельського району.

Відео дня

Підтримка та надання допомоги місцевим органам виконавчої влади у розвитку місцевої та добровільної пожежної охорони залишаються одним з пріоритетних завдань ДСНС та її територіальних органів.

ГУ ДСНС України у Житомирській області

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up