Фахівці Держгеокадастру Житомирщини надали громадянам понад 500 тис. адміністративних послуг

Фахівці Держгеокадастру Житомирщини надали громадянам понад 500 тис. адміністративних послуг

Упродовж десяти місяців 2019 року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Житомирській області надали громадянам 538 445 адміністративних послуг. У порівнянні з аналогічним періодом минулого року, кількість наданих послуг зросла на 342 643, або майже у три рази.

Переважну більшість адміністративних послуг (505 143, або 94% від їх загальної кількості) надано на безоплатній основі. За 33 302 платні адмінпослуги землевпорядники перерахували до місцевих бюджетів регіону кошти у сумі 3,3 млн грн.

Серед безоплатних адмінпослуг найбільш запитуваними залишаються послуги з видачі витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки (198 452) та внесення до Державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про земельну ділянку (123 649).

З числа адмінпослуг, що потребують оплати, найбільше запитів надійшло щодо надання витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку (28 680). Ще 2 080 запитів стосувалися видачі викопіювань з картографічної основи Державного земельного кадастру, кадастрової карти (плану).

Довідково:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up