Екологи спільно з лісівниками шукали в лісах браконьєрів та бажаючих зрубати безкоштовну ялинку

Екологи спільно з лісівниками шукали в лісах браконьєрів та бажаючих зрубати безкоштовну ялинку

Як повідомляє Державна екологічна інспекція Поліського округу, екоінспектори спільно з працівниками лісової охорони обласного управління лісового та мисливського господарства та представниками УТМР проводять рейди з виявлення фактів браконьєрства та незаконної порубки дерев напередодні новорічних свят.

Неподалік м. Житомира в лісовому масиві було виявлено групу осіб. Про ціль перебування такої великої кількості людей в лісі громадяни пояснили, що знаходяться там з метою проведення навчань з орієнтування на місцевості.

Рейдовою групою громадянам було доведено рішення ради оборони Житомирської області про заборону перебування в лісах та заборони проведення будь-якого полювання окрім проведення біотехнічних та охоронних заходів користувачами мисливських угідь на період дії воєнного стану.

Відео дня

Нагадуємо, що згідно з рішенням Житомирської обласної військової адміністрації на період дії військового стану громадянам заборонено відвідувати лісові масиви у смузі на глибині 20 кілометрів від лінії державного кордону України, що межує з Республікою Білорусь та в деяких прикордонних громадах. Дана заборона стосується усіх за винятком: Збройних сил України, Держаної прикордонної служби України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України, Управління державної охорони України, Міністерства внутрішніх справ України, інших органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, постійних лісокористувачів.

У зв’язку з тим, що майже кожного дня в лісах виявляються вибухонебезпечні предмети залишені російськими військами та вже, на жаль, зафіксовано загибель цивільних осіб внаслідок підриву вибухонебезпечних предметів, просимо всіх громадян неухильно дотримуватись рішень обласних військових адміністрацій задля особистої безпеки та збереження власного життя!

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (2)
 • Валерий Снигуровский

  Вже фіг там...
  З 23 грудня, акціонери лісової галузі, НА СВІЙ ВЛАСНИЙ РОЗСУД БУДУТЬ РІЗАТИ, ПРОДАВАТИ, ДУШИТИ ВСЕ, ЩО ПОРАХУЮТЬ ЗА ПОТРІБНЕ....
  КОЛОСАЛЬНА КІЛЬКІСТЬ ПРАЦІВНИКІВ ЛІСОВОЇ ГАЛУЗІ-ЙДЕ НА ЗВІЛЬНЕННЯ,
  ТОБТО У ВИРІЙ... ДО ОДНОГО МІСЦЯ ЇМ ТЕПЕР ЦІ ЗАХИСНИКИ, РАЗОМ З ЕКОЛОГАМИ....
 • Коля Фомин

  Лiсовози хай спиняють

keyboard_arrow_up