Екоінспекція нагадує: за порушення правил рибальства передбачено штрафи

Екоінспекція нагадує: за порушення правил рибальства передбачено штрафи

Екоінспекція закликає рибалок бути відповідальними та дотримуватися встановлених заборон під час нересту!

У рамках щорічної весняно-літньої нерестової заборони на вилов водних живих біоресурсів державними інспекторами з охорони навколишнього природного середовища Поліського округу посилюються заходи нагляду, спрямовані на запобігання та виявлення незаконного видобування (вилову), придбання чи збуту водних біоресурсів на водоймах.

Так, 14 травня 2024 року на Житомирщині, в районі с. Рудня-Пошта, представниками Інспекції було виявлено факт грубого порушення Правил рибальства. На рибалку складено протокол за за ч.4 ст. 85 КУпАП. Матеріали передано до судових органів для прийняття рішення.

Інспекція нагадує, що за порушення правил рибальства передбачено штраф від 34 до 680 гривень. Також за незаконне зайняття рибним промислом, що завдало істотної шкоди довкіллю, загрожує кримінальна відповідальність відповідно до статті 249 Кримінального кодексу України – штраф від 17 000 до 51 000 грн або до трьох років обмеженням волі з конфіскацією знарядь і засобів промислу та всього добутого.

Відео дня

Крім штрафу, за незаконний вилов нараховуються збитки за кожну виловлену рибину.

Звертаємося до любителів і професіоналів рибної ловлі: будьте відповідальними та дотримуйтесь встановлених заборон під час нересту!

Про порушення Правил рибальства або Порядку придбання чи збуту водних біоресурсів, просимо повідомляти на телефонну «гарячу лінію»:

068-717-03-34; (0412) 46-49-54 (Житомирська область)

 

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up