Два заводи Житомирщини забезпечили виробництво понад 60 тис. тонн цукру

Два заводи Житомирщини забезпечили виробництво понад 60 тис. тонн цукру

Попри виклики війни, аграрний сектор Житомирської області зміг зберегти стійкість, особливо в сегменті вирощування цукрових буряків та виробництва цукру.

У 2023 році площі, відведені під вирощування цукрових буряків, були збільшені в шість разів порівняно з попереднім роком, що вказує на зростання інвестицій у цей сегмент агропромислового виробництва.

Значущим досягненням стало відновлення роботи двох підприємств ПрАТ «Червонський цукровик» та ТОВ «Сігнет-Центр», які не працювали у 2022 році. За 2023 рік заводи забезпечили виробництво понад 60 тис. тонн цукру. Такий обсяг продукції не тільки повністю задовольняє потреби внутрішнього ринку, але й створює передумови для експорту, що відкриває нові перспективи для розвитку економіки області.

Ці досягнення стали можливими завдяки спільним зусиллям аграріїв, урядових інституцій та бізнесу, які, попри складнощі, змогли адаптуватися до викликів, оптимізувати виробничі процеси та забезпечити високий рівень продуктивності. Збільшення площ під цукровими буряками та відновлення роботи цукрових заводів посилило економічну стабільність регіону, відкриваючи нові можливості для розвитку внутрішнього та зовнішнього ринків.

Відео дня

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up