Дороги у Житомирі ремонтуватимуть "холодним асфальтом"

Дороги у Житомирі ремонтуватимуть "холодним асфальтом"

Вже закуплено пробну партію такої суміші та проведені навчання з її укладання. Крім того, житомиряни мають можливість самостійно визначати місця ремонту.

Морози та перепади температур, негативно впливають на стан дорожнього покриття, що призводить до утворення глибоких та аварійних ям. А ремонтні роботи за допомоггою так званого "гарячого асфальту" при низьких температурах не дадуть, звісно ж, бажаного результату. Саме тому в КП «Управління автомобільних шляхів» вирішили застосувати технологію "ремонту холодними сумішами". Про це йдеться на офіційному сайті Житомирської міської ради.

Директор КП "УАШ" Сергій Янушевич розповідає, що цей метод, вже давно використовується не тільки в світі, але й в Україні та дозволяє виконувати роботи навіть за низьких температур до -20 °C.

За його словами, підприємство, за власні кошти, вже закупило пробну партію так званого "холодного асфальту". Сьогодні, було проведено теоретичне і практичне заняття із бригадою робітників, де відпрацювали методику підготовки основи, укладання та ущільнення суміші.

«Від завтра, мобільна бригада, почне виконувати роботи з ліквідації глибоких ям на вулицях міста. Нами вже створена електронна мапа аварійних ям, які ускладнюють рух вулицями, та створюють аварійні ситуації», - наголосив  Сергій Янушевич.

Також, житомирянам пропонують фотографувати дорожні ями та відправиляти фото повідомленням, через соціальну мережу Facebook на КП «УАШ» із зазначенням точної адреси або координатами геолокації.

В КП "УАШ" обіцяють оперативно реагувати на звернення громадян.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up