До Житомирщини прибув вже 32-й евакуаційний потяг з переселенцями

До Житомирщини прибув вже 32-й евакуаційний потяг з переселенцями

15 жовтня до Житомирщини прибув вже 32-й евакуаційний потяг, у якому приїхало 13 осіб з числа внутрішньо переміщених. З них 2 особи оселилися у Житомирі, а решта — у Звягелі.

Кошти грошової допомоги цивільному населенню виплачено 8 особам в сумі 20 тисяч гривень.

Загалом за час роботи евакуаційного маршруту до Житомирщини прибуло вже 538 осіб.

Громади Житомирщини, разом з Житомирською ОВА продовжують працювати над потребами переселенців, щоб вони могли розпочати нове життя в новому місці.

Безплатна евакуація жителів Донецької області до територіальних громад Житомирщини триває з 18 квітня. Рейси спеціального евакуаційного потяга здійснюються один раз на вісім днів.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі (2)
  • Марго Марго Марго
    Я в шоці свої втікали з Житомирщини а чужі на оборот їдуть сюди щось тут не те буде як в тому анекдоті сказав Бог я вас бл***єй цілий рік збирав
    Yuliia Talavera - Demediuk reply Марго Марго Марго
    Марго Марго Марго для когось на Житомирщині спокійно,чим людина залишилися без житла

keyboard_arrow_up