Для переселенців і освітніх закладів. У Тетерівській громаді зібрали врожай з "Садів Перемоги"

Для переселенців і освітніх закладів. У Тетерівській громаді зібрали врожай з "Садів Перемоги"

У Тетерівській громаді  зібрали врожай картоплі в рамках програми "Сади Перемоги".

До збору врожаю долучився апарат сільської ради, відділ освіти, будинок культури села Дениші, Денишівський ліцей  та працівники ЗДО «Сонечко»,  загалом майже 30 людей. В результаті спільних зусиль, було зібрано урожай в кількості 4,4 тонни (їстівної та посадкової) картоплі.

Для створення «Садів Перемоги» Тетерівська громада отримала від благодійників 700 кілограм картоплі різних сортів. Висадили її на вільному полі у Денишах.

Врожай розподілять між переселенцями та освітніми закладами Тетерівської громади. Частину врожаю залишать для висаджування наступного року.

Пресслужба Тетерівської ОТГ

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up