«Діалог влади та бізнесу»: Успіхи, виклики та перспективи розвитку тваринництва. ВІДЕО
В межах проєкту «Діалог влади та бізнесу» у місті Баранівка відбулося засідання круглого столу на тему: «Успіхи, виклики та перспективи розвитку тваринництва», яке об’єднало представників державної влади, аграрного бізнесу та експертного середовища.
Захід відкрив начальник Житомирської обласної військової адміністрації Віталій Бунечко, який у своєму вітальному слові наголосив на важливості розвитку тваринництва як ключової складової продовольчої безпеки регіону та держави загалом.
До участі у круглому столі долучилися представники Міністерства аграрної політики та продовольства України, керівництво Житомирської ОВА, начальники районних військових адміністрацій, а також керівники провідних підприємств агропромислового комплексу області та представники засобів масової інформації.
У рамках порядку денного заступник Міністра економіки, довкілля та сільського господарства України Тарас Висоцький представив актуальні програми та ключові інструменти державної підтримки агропромислового комплексу у 2026 році. Йшлося про фінансові механізми, доступ до кредитних ресурсів, а також інші інструменти, спрямовані на стабілізацію та розвиток аграрного сектору.
Окрему увагу було приділено регіональному виміру розвитку галузі. Директор Департаменту агропромислового розвитку та економічної політики Житомирської ОВА Павло Куц окреслив поточний стан тваринництва в області, визначив ключові проблемні питання та перспективні напрями подальшого зростання.
Під час обговорення учасники мали можливість поставити запитання, поділитися власним досвідом та напрацюваннями, а також обговорити практичні шляхи підвищення ефективності роботи галузі в сучасних умовах.
За підсумками засідання було наголошено на необхідності подальшої консолідації зусиль влади та бізнесу, впровадження сучасних підходів до ведення господарства та активного використання державних програм підтримки.
Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.