Депутати проголосували за розірвання контракту зі скандальним директором Бердичівського медколеджу

Депутати проголосували за розірвання контракту зі скандальним директором Бердичівського медколеджу

Під час десятої сесії Житомирської обласної ради 6 квітня депутати проголосували за дострокове розірвання контракту з директором Бердичівського медколеджу Володимиром Клименюком.

Перш ніж проголосувати, у депутатів виникла дискусія цього приводу. Так, екс-голова облради, а нині — депутат від «Батьківщини» Анжеліка Лабунська виступала проти прийняття рішення:
«Ви зараз його звільните, а через десять днів суд його поновить на посаді. Йому буде достатньо однієї інстанції. На фракції прийнято рішення не голосувати за це питання».
Сам же директор навчального закладу Володимир Клименюк, присутній на сесії, заявив:
«Так, я не подарунок, не ангел, але не продаю, не здаю і не люблю брехні. Це вже тягнеться три роки. До мене приходили, у цій компанії був депутат Ігор Романський, вони вимагали від мене 15 тисяч доларів», - заявив Клименюк.
Попри все депутати ухвалили рішення: «за» проголосували 37 депутатів з 61 присутнього.
Після оголошення результатів голосування представники медколеджу, які приїхали підтримати свого керівника, скандували «Ганьба!»
 
0
0
0
0
Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа
«Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ На Житомирщини з’являться відкриті дані про комунальне майно На Житомирщини з’являться відкриті дані про комунальне майно «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up