Депутати обласної ради звернуться до центральних правоохоронних органів щодо незаконного видобутку піску

Депутати обласної ради звернуться до центральних правоохоронних органів щодо незаконного видобутку піску

Під час засідання постійної комісії обласної ради з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів 18 жовтня депутати запропонували звернутися до центральних правоохоронних органів щодо незаконного видобутку піску на території Житомирщини.

Про це повідомила прес-служба обласної ради.

За таку пропозицію профільна комісія проголосувала після обговорення звернення керівника комунального підприємства «Житомиробларголіс» Ігоря Рибинського, який поінформував депутатів про незаконний видобуток піску на території підприємства. За його словами, в Коростишівському районі внаслідок такої незаконної діяльності пошкоджено 6 га лісу. Депутати наполягатимуть на вжитті невідкладних заходів щодо усунення вказаних порушень на території області.

Також депутати опрацювали майже 10 звернень Державної служби геології та надр України щодо погодження надання спеціальних дозволів на користування надрами приватним підприємствам, частині яких було відмовлено.

Порушувалось на засіданні й питання масового всихання хвойних лісових насаджень. Профільна комісія підтримала звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо здійснення невідкладних заходів із ліквідації наслідків масового всихання лісів, зокрема пропонується внести відповідні зміни до законодавчих актів, і рекомендувала прийняти його на черговій сесії обласної ради.

Також постійна комісія погодила виділення 185 тис. грн на проведення біологічної меліорації водосховища «Житомирське». З проханням виділити кошти на ці заходи звернувся начальник управління Державного агентства рибного господарства в області Олександр Гонтар. За словами фахівця, ця система заходів спрямована на поліпшення якостей водного середовища за допомогою водних організмів.

Усього профільна комісія, у роботі якої взяли участь перший заступник та заступник голови обласної ради Сергій Крамаренко та Максим Вілівчук, опрацювала понад два десятки питань порядку денного.

Нагадаємо, що на 25 жовтня запланована 19-а сесія обласної ради.

 

0
0
0
1
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up