Депутати бюджетної комісії обласної ради не підтримали питання по ТОВ «Валки-Ільменіт»

Дане питання не стояло на порядку денному комісії, втім, за пропозицією одного з депутатів це питання все ж таки розглянули.

Депутати бюджетної комісії обласної ради не підтримали питання по ТОВ «Валки-Ільменіт»

Включити питання по ТО «Валки-Ільменіт», а саме надання дозволу підприємству на розроблення проекту відведення земельних ділянок комунальної власності для видобування корисних копалин загальнодержавного значення до порядку денного і проголосувати за відмову підприємству. Таку пропозицію 25 травня на розгляд комісії з питань бюджету і комунальної власності виніс депутат обласної ради Ілля Смичок.

«Останніх два тижні ми бачимо на телеканалі "1+1" в новинах поливання брудом  всієї обласної ради і депутатів стосовно підприємства «Вальки-Ільменіт». Вчора була комісія з питань екології, де було винесено це питання, і підприємство отримало відмову. На жаль, на нашій бюджетній комісії, яка з даного питання є профільною, немає в порядку денному цього питання. Тому в мене є пропозиція включити в порядок денний питання по «Вальки-Ільменіт» і раз й назавжди показати громадськості й усім нашу депутатську позицію стосовно цього підприємства. Прошу підтримати мою пропозицію», - закликав Ілля Смичок.

Зрештою, депутати обласної ради включили дане питання до порядку денного та проголосували за відмову ТОВ «Валки-Ільменіт» у відведенні земельних ділянок.

Додамо, 31 травня під час сесії Житомирської обласної ради депутати планували розглянути питання щодо надання ТОВ "Валки-Ільменіт" у користування понад 100 га лісу для видобутку ільменіту, але через збурення громадськості та позицію прокуратури Житомирської області депутатські комісії не підтримали це питання.

Зазначимо, ТОВ «Валки-Ільменіт» зареєстроване на кіпрську компанію "Діаго ентерпрайзез лімітед" ("Diago enterprises limited") та ПАТ "Юкрейніан кемікал продактс", бенефіціаром фірми вказаний Дмитро Фірташ.

Нагадаємо, 15 травня на Житомирщині у місті Іршанськ в гаражі знайшли мертвим начальника виробництва ТОВ «Валки-Ільменіт». За попередньою інформацією, було скоєнно самогубство.

Алла Герман


 

Новини за темою
Коментарі
17:55 Представники Житомирщини привезли у Литву "Мрію" 17:20 Житомирщина отримала від Федерації сучасного п’ятиборства України лазерні пістолети для підготовки дітей 17:03 З 2017 року безготівковою оплатою в міському транспорті скористались більше 3 млн разів 16:23 Нові жертви шахраїв, або як позбутися грошей на рахунку за допомогою телефона 16:20 Прокуратура Житомирщини забезпечила розгляд 116 справ про адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією 16:20 Протестувальники знову вимагали звільнення начальника САД у Житомирській області 16:00 У північних лісах області розквітли орхідеї 15:45 Нові міфи про субсидії: перебування за кордоном більш ніж 60 днів, дарування чи успадкування майна, сплата ЄСВ 15:20 Снаряди замість грибів відшукав любитель "тихого полювання" у Бердичівському районі 15:04 У Житомирі презентують «Естетику жебрацтва» Дмитра Корчинського 14:46 Житомирський "Вій" високо відзначили на міжнародному фестивалі 14:20 За останні спекотні дні у Житомирському районі - двоє потопельників 14:03 Обов’язкові щорічні медогляди держслужбовців буде скасовано

19 червня група піротехнічних  робіт Управління ДСНС України  у Житомирській області знищила 5 боєприпасів часів минулих війн.

Вистава «Вій» житомирського драмтеатру отримала високу оцінку на фестивалі «Мельпомена Таврії».

Про це повідомила на своїй сторінці у Фейсбук Уляна Супрун.

Молодиків затримала поліція охорони, - повідомляє управління поліції охорони в Житомирській області.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up