Депутати бюджетної комісії обласної ради не підтримали питання по ТОВ «Валки-Ільменіт»

Депутати бюджетної комісії обласної ради не підтримали питання по ТОВ «Валки-Ільменіт»

Дане питання не стояло на порядку денному комісії, втім, за пропозицією одного з депутатів це питання все ж таки розглянули.

Включити питання по ТО «Валки-Ільменіт», а саме надання дозволу підприємству на розроблення проекту відведення земельних ділянок комунальної власності для видобування корисних копалин загальнодержавного значення до порядку денного і проголосувати за відмову підприємству. Таку пропозицію 25 травня на розгляд комісії з питань бюджету і комунальної власності виніс депутат обласної ради Ілля Смичок.

«Останніх два тижні ми бачимо на телеканалі "1+1" в новинах поливання брудом  всієї обласної ради і депутатів стосовно підприємства «Вальки-Ільменіт». Вчора була комісія з питань екології, де було винесено це питання, і підприємство отримало відмову. На жаль, на нашій бюджетній комісії, яка з даного питання є профільною, немає в порядку денному цього питання. Тому в мене є пропозиція включити в порядок денний питання по «Вальки-Ільменіт» і раз й назавжди показати громадськості й усім нашу депутатську позицію стосовно цього підприємства. Прошу підтримати мою пропозицію», - закликав Ілля Смичок.

Зрештою, депутати обласної ради включили дане питання до порядку денного та проголосували за відмову ТОВ «Валки-Ільменіт» у відведенні земельних ділянок.

Додамо, 31 травня під час сесії Житомирської обласної ради депутати планували розглянути питання щодо надання ТОВ "Валки-Ільменіт" у користування понад 100 га лісу для видобутку ільменіту, але через збурення громадськості та позицію прокуратури Житомирської області депутатські комісії не підтримали це питання.

Зазначимо, ТОВ «Валки-Ільменіт» зареєстроване на кіпрську компанію "Діаго ентерпрайзез лімітед" ("Diago enterprises limited") та ПАТ "Юкрейніан кемікал продактс", бенефіціаром фірми вказаний Дмитро Фірташ.

Нагадаємо, 15 травня на Житомирщині у місті Іршанськ в гаражі знайшли мертвим начальника виробництва ТОВ «Валки-Ільменіт». За попередньою інформацією, було скоєнно самогубство.

Алла Герман


 

Сьогодні у Житомирі Сьогодні у Житомирі
Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа Від криміналу до культури: млявий прогрес житомирських медіа «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій «Дерибан» на будівництві житомирських амбулаторій Газове підприємство обходить заборони АМКУ Газове підприємство обходить заборони АМКУ Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО Як у Житомирі відзначили День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. ФОТО. ВІДЕО
Новини за темою Новини за темою
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up