Чиновника, який розтратив 300 тис. грн бюджетних коштів, взято під цілодобовий домашній арешт

Чиновника, який розтратив 300 тис. грн бюджетних коштів, взято під цілодобовий домашній арешт

За клопотанням, погодженим із прокуратурою Житомирської області, Корольовський районний суд м. Житомира обрав запобіжний захід голові сільської ради Олевського району, який підозрівається у розтраті 300 тис грн бюджетних коштів.

Про це повідомляє прес-служба Прокуратури Житомирської області.

Відповідно до ухвали суду, посадовець перебуватиме під цілодобовим домашнім арештом із застосуванням електронного засобу контролю.

Крім цього, слідчим суддею Корольовського районного суду м. Житомира винесено ухвалу про відсторонення чиновника від займаної посади.

Нагадаємо, минулого тижня (17 січня 2018 року) прокурор Житомирської області Любомир Війтович повідомив про підозру голові сільської ради та депутату райради-керівнику підприємства, які привласнили понад 400 тис грн, виділених для проведення капітального ремонту низки об’єктів сільської громади.

Наразі, під процесуальним керівництвом прокуратури області, триває досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 1 ст. 366, ч.4, ч.5 ст. 191 КК України, яке проводить Головне управління Нацполіції в області.

Також, вирішується питання про обрання запобіжного заходу стосовно другого фігуранта справи – депутата райради – керівника підприємства.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:58 Житомирщина: Одне звернення — і незаконний наказ скасовано. Як працює Пульс 17:00 Житомирщина завершила весняну посівну кампанію 16:40 У Житомирі діти з прийомних сімей, дитячих будинків сімейного типу спільно готували піцу 16:20 Міська рада нагадує: на території області діє Порядок проведення масових (урочистих) заходів в умовах воєнного стану Від читача 10:40 Ефективний Захист: бій з Інтернет-ворогом 16:00 Погода в Україні: короткочасні дощі з грозами, під кінець тижня потеплішає 15:40 Під варту взяли чоловіка, який погрожував кинути гранату в поліцейських на проспекті Миру у Житомирі 15:21 На Житомирщині екоінспектори виявили три факти грубого порушення правил рибальства 14:53 Незадекларовані мільйонні статки ексголовного дорожника Житомира photo_camera 14:38 У Бердичеві внаслідок зіткнення мотоцикла і автівки травмувалися двоє неповнолітніх 14:19 У Шодуарівському парку і гідропарку працюють атракціони: графіки 14:00 Поради батькам: як захистити дитину влітку 12:41 У Житомирі відзначили Всесвітній день донора крові спортивним заходом photo_camera 12:21 На Житомирщині надходження податку на доходи фізичних осіб склали понад 9,1 млрд гривень 12:00 Неподалік Високої Печі в ДТП травмовано двох людей 11:21 Як молоді знайти свій професійний шлях: ДСЗ запустила кампанію «START — Кар’єра» 11:00 Гороскоп на 15–21 червня 2026 року 10:40 Людмила Лузан та Анастасія Рибачок вибороли золото чемпіонату Європи 10:20 Родина з Естонії передала чергову допомогу українським захисникам, — Віталій Бунечко 10:00 Збираєте гриби, ягоди чи лікарські рослини? ДЕІ Поліського округу нагадує про правила побічного лісокористування
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up