Чим небезпечний новий склад житомирського виконкому?

Чим небезпечний новий склад житомирського виконкому?

Нещодавно на сайті Житомирської міської ради з’явилася інформація про те, що склад виконавчого комітету, значною мірою скорочено.

Список так званих «прогульників», було озвучено на сесії міської ради 17 вересня. До нього увійшли: Наталя Волинець, Владислав Воробйов, Олена Ваколюк, Віра Гринишина, Андрій Дяченко, Михайло Кривошей, Неля Ковалюк, Віктор Потоцький, Олександр Таргонський та Марія Бовсуновська. 

У новому складі виконавчого комітету залишився міський голова Сергій Сухомлин, його заступники, секретар міськради, керуюча справами міськвиконкому, голови двох райрад Житомира та сільський голова Вересів.

Зрозуміло, що робота такого виконкому є «формальною», оскільки немає фундаменту для дискусії, адже у складі виконавчого комітету засідають підлеглі міського голови. За словами політолога Володимира Піньковського, рішення такого виконкому перетворюються на легалізацію задумів мера.

Відео дня

 «На сьогодні часто формується виконком, що складається виключно з підлеглих міського голови. Відповідно, це формує бездискусійне поле. Про які вирішення питань може йти мова, коли вже все буде вирішене до цього, і відбуватиметься лише формальне голосування, без обговорення? Так не має бути, і звісно, якщо міський голова зацікавлений саме в обговорені рішень, потрібно формувати виконавчий комітет, в який будуть входити не лише представники міської ради», - зазначає політолог.

Проте міський голова Житомира Сергій Сухомлин зазначив, що на наступних сесіях формуватимуть новий виконком:

«На наступних сесіях ми формуватимемо новий склад. Варто зазначити, що виконком був дієвим. Більшість його членів справно відвідували засідання. До прикладу, Руслан Годований, Світлана Пивоварова. Разом з тим, і Віра Гринишина, і Неля Ковалюк, які були виведені зі складу відповідно до цього рішення, активно працювали та підіймали важливі питання. Тому не виключаю, що пропонуватиму їх у новий виконком».

Отже, залишається чекати, коли визначать новий склад виконавчого комітету, який буде складатися і з працівників міської ради, і з громадськості.

Наумова Лера

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:52 МОН: Дізнавайтеся першими про політику «Гроші ходять за вчителем» на інформаційній сторінці «Вектор» 17:27 Батьки першокласників, нагадуємо: 15 листопада — останній день, щоб подати заяву про Пакунок школяра 17:00 Чілдрен Кінофест оголошує ювілейний Десятий дитячий кіноконкурс 16:40 У жовтні у Житомирській області сталося 35 ДТП з потерпілими: 7 людей загинули, 41 —травмувалися Від читача 12:48 Шахраї виманюють гроші у пенсіонерів 16:20 У Кримоцькому лісництві створено «Ліс пам’яті» photo_camera 16:00 Компенсація за оренду житла для ветеранів і ветеранок: як скористатися програмою 15:39 Впровадження реформи профільної старшої школи: в Житомирі визначено 5 профільних закладів 15:24 Дев’ятеро потерпілих унаслідок ДТП: бердичівські поліцейські завершили розслідування 15:18 У Житомирі знову виявлено несанкціоновані сміттєзвалища вздовж дороги до полігону ТПВ photo_camera 15:04 Подробиці автопригоди без потерпілих на Київському мосту: нетверезий винуватець і три постраждалі автівки photo_camera 15:00 Поліція Житомирщини інформує щодо інциденту під час реагування на виклик про домашнє насильство в Андрушівці 14:41 Виставка «Осіння палітра» — теплі барви юного дизайну у дитячій бібліотеці photo_camera 14:19 Цікаві факти про стрес 14:00 Управління культури та туризму Житомирської ОВА оголошує старт конкурсу «Краща книга року – 2025» 12:38 Після 11-12 листопада зима нагадає про себе: синоптик попереджає про сніг та морози 12:23 До уваги житомирян: 5–6 листопада водоканал дезінфікуватиме водопровідні мережі 12:19 Судитимуть 45-річного чоловіка, який у липні цього року в Житомирі задушив двох знайомих жінок 12:00 Сьогодні вночі рятувальники гасили пожежу в житловому будинку в с. Нова Борова 11:39 «Темні казки»: коли лінії оживають у світлі й тіні. Інтерв’ю з Катериною Дацун photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up