Чи то смог у Житомирі, чи то ні?

Чи то смог у Житомирі, чи то ні?

У зв`язку з тим, що за останніми даними ЗМІ повітряний простір України, можливо, перебуває в пелені небезпечного китайського смогу, занепокоєні житомиряни звернулися до редакції з проханням підтвердити чи спростувати медійні чутки.

Вже близько тижня місцеві мешканці та гості міста скаржаться на щоранішню димку, подібну до смогу, котра накриває місто близько 5-ї ранку і більш-менш зникає до 9-ї години ранку.

Отож Геркулесові стовпи терпіння та хвилювання за стан власного здоров`я стосовно цього приводу луснули у житомирян, і соціальна мережа «Фейсбук» переповнена дописами. «Вийшов на вулицю, все мов у тумані і дивний. Мені одному здається, що це точно не туман?» – зазначає користувач мережі Alex Kolodyazhni.

Проте начальник відділу організації заходів цивільного захисту Управління з питань цивільного захисту населення та оборонної роботи Житомирської обласної державної адміністрації Леонід Виговський заспокоює житомирян, що це лише сезонний туман, але ніяк не смог.

«Смог завжди пахне димом. Такого запаху немає, оскільки востаннє таке явище в Житомирі було притаманне ще 2016 року, коли весною була дуже сильна засуха і горіли ліси. А зараз це лише туман. Це точно», – спростовує підозри містян Леонід Виговський.

Зазначимо, що цьогоріч у місті почастішали випадки масового спалювання листя дерев, що також безумновно впливає на зміну атмосферних змін повітря.

Ірина Хоцька

Коментарі (2)
  • Віталій

    Сьогодні в ночі приблизно о 03:00 вийшовши на вулицю було відчутно різкий запах горілої резини а потім почався туман.
  • Jordan Samuil

    А що в Києві ви бачили? "Туман" від якого алергія. Наше екологічне становище все гірше і гірше, як і здоров"є тому я вирішив одразу оформити страхування http://strahovik.com/info/med щоб не переживати, хоча багато хто радить страхуватися одразу у лікарнях (часних звісно)
Найчастіше Найчастіше
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up