Четверо друзів-підлітків, які наприкінці січня врятували молодика від падіння з мосту, отримали подяки від поліції

Хлопці стали свідками жахливої події — падіння з мосту чоловіка, який нажаль загинув, але юнакам все ж вдалося врятувати врятувати його товариша.

Четверо друзів-підлітків,  які наприкінці січня врятували молодика від падіння з мосту, отримали подяки від поліції

5 лютого поліцейські місцевого відділу поліції  відзначили Подяками та цінними подарунками чотирьох учнів колегіуму, які наприкінці січня врятували 21-річного жителя району від падіння з мосту. Аби привітати підлітків, поліцейськи прийшли до навчального закладу.

Про це розповідають у відділі комунікації поліції Житомирської області.

Четверо друзів, Юрій Юцик, Володимир Трофимчук, Нікіта Кукуріка та Сергій Воловик, того вечора поверталися додому, коли побачили на мосту двох чоловіків. Один з них  переліз через перила та почав по металевих поручнях, тримаючись лише руками, спускатись донизу, однак, не впоравшись, зірвався та впав на лід.

Його товариш збирався виконати ті ж дії та уже перемахнув через поручні мосту. Однак у ситуацію вчасно втрутились підлітки, які стали випадковими свідками падіння першого з друзів.

Вони кинулись витягати з небезпечного місця другого чоловіка, який перебував явно у нетверезому стані. Для його товариша хлопці викликали швидку, проте, на жаль, від отриманих травм чоловік  загинув відразу.

 

 

 

 

- Спасибі батькам та вчителям за добре виховання дітей, а самим хлопцям – за сміливість, небайдужість та рішучість, - сказав начальник Новоград-Волинського відділу поліції Юрій Кононенко, вручаючи учням Подяки правоохоронців у присутності однокласників, друзів та вчителів. – Такими й мають бути справжні чоловіки, які вміють рятувати та захищати.

Водночас Юрій Кононенко побажав, аби подібних історій в житті хлопчаків більш не траплялось.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up