Бійцям КОРДу передали квадрокоптери, закуплені за кошти місцевого бюджету

Бійцям КОРДу передали квадрокоптери, закуплені за кошти місцевого бюджету

Техніку закуплено за кошт місцевого бюджету на загальну суму майже 700 тисяч гривень, - інформує міська рада.

«Кордівці неодноразово виконували бойові задачі у «гарячих» точках. Хлопці знов звернулися з потребою Мавіків (DJI Mavic 3 Pro) та Аутелів (AUTEL EVO Max 4T) з камерами нічного бачення. Тому передаємо нашим Героям-військовим», — каже міський голова Сергій Сухомлин.

 

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up