Бійцям КОРДу передали квадрокоптери, закуплені за кошти місцевого бюджету
Техніку закуплено за кошт місцевого бюджету на загальну суму майже 700 тисяч гривень, - інформує міська рада.
«Кордівці неодноразово виконували бойові задачі у «гарячих» точках. Хлопці знов звернулися з потребою Мавіків (DJI Mavic 3 Pro) та Аутелів (AUTEL EVO Max 4T) з камерами нічного бачення. Тому передаємо нашим Героям-військовим», — каже міський голова Сергій Сухомлин.
Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

