Біля ялинки на Михайлівській в центрі Житомира живе бездомна бабуся

Біля ялинки на Михайлівській в центрі Житомира живе бездомна бабуся

Ще тільки вчора в Житомирі Президент розповідав про те, як успішно розвивається Україна, навіть провів Раду регіонального розвитку, яка пройшла під головуванням гаранта 11 березня.

Нагадуємо, що на цій ж Раді Порошенко наголосив:

«Передача фінансового ресурсу та повноважень дозволила громадам думати не лише сьогоднішнім днем, але й на кілька років вперед. Громади нарешті побачили перспективу, яка є перед ними, вони створюють стратегії розвитку і ці стратегічні питання, стратегічні напрямки беруться не зі стелі».

Йому як папуга вторив голова Житомирської ОДА Ігор Гундич:

«2019, 2020 та 2021 роки - це роки великих перспектив для Житомирщини. Обласний бюджет за чотири роки децентралізації зріс у два з половиною рази і вперше за часи незалежності сягнув понад мільярда гривень».

Але, незважаючи на колосальний ріст доходів наших можновладців, прямо зараз, в самому центрі Житомира, на вулиці Михайлівській, саме перед Житомирською мерією сидить вже протягом досить тривалого часу безпритульна бабуся, до якої немає справи ні чиновникам, яки ходять в мерію на роботу, ні спеціальним службам, які повинні перейматися такими безпорадними старими.

Тим більше немає до неї справи у членів різних комісій, опікунських рад та інших безглуздих організацій, які тільки вбивають час та витрачають бюджетні гроші. Ось і сидить одна-однісінька бабуся, яка все життя, поки була здоровою, працювала, платила податки, а коли прийшов час і вона вже не змогла працювати, то стала вже не потрібною ні родичам, ні державі в якої жила і працювала все життя, тим більше не стала потрібною тим соціальним службам, які зобов'язані подбати про таких старих. Ось вона сидить і дивиться без будь-якого виразу в побляклих очах в стіну мерії, напевно, згадуючи про свої кращі роки. А повз неї також байдуже їдуть люди. Всі вони, поки здорові, кому то потрібні та поспішають у своїх справах.

Руслан Мороз

Коментарі (8)
 • Tatyana Aleksandrovna

  Шановний автор, у Вас стільки прекрасних і цікавих статей, і ось ця, дуже схожа на проплачену. Це звичайно моя суб'єктивна думка, але цю бабусю дуже багато хто знає, вона далеко не безпритульна, а літня людина з розладами психіки. Пишучи цю статтю зі звинуваченням влади чи було до цього "інтерв'ю" з бабусею? Чи просто фото зі спини і сліпі висновки?
  Хотілося б розгорнутої відповіді.
 • Пані Крулєвска

  То ,по-вашому, саме Порошенко мав попіклуватися про цю бабцю? Чекали, доки він приїде і порішає?
 • Наталія Куркчі

  Дом для престарелых в с. Ивановка!!! Слабо оформит бабушку?  Сколько чиновников, а бабушка одна!
 • Тетяна Макарчук

  Це не та що осінню на крошні сиділа?

  Юлия Береговая reply Тетяна Макарчук

  Я це саме хотіла запитати у автора .Мені
  здається,що це та сама бабуся
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up