Більше 10 тисяч посвідчень водія видав Житомирський територіальний сервісний центр

Більше 10 тисяч посвідчень водія видав Житомирський територіальний сервісний центр

Загалом у Житомирському територіальному сервісному центрі № 1841 за минулий рік виконали 18 830 операцій.

За 12 місяців минулого року співробітники територіального сервісного центру № 1841 у Житомирі підготували 6 060 кандидатів у водії та видали 10 928 посвідчень водія. Варто відзначити, що понад 50 % водіїв склали іспити з першого разу. Загалом сервісні центри МВС в Житомирській області підготували 17 667 кандидатів і видали 24 846 водійських посвідчень.

Разом з тим під час реєстрацій та перереєстрацій транспортних засобів адміністратори ТСЦ № 1841 спільно з працівниками Експертної служби виявляли авто з підробленими номерами агрегатів. Таких «проблемних» автомобілів у Житомирі минулоріч виявили 34. Ще 7 транспортних засобів виявилися такими, що викрадені або перебувають у розшуку, повідомляють у регіональному сервісному центрі МВС в Житомирській області.

Завдяки уважності співробітників сервісних центрів, на Житомирщині загалом виявлено 13 фактів підробки документів, 2 з них виявили безпосередньо у Житомирському сервісному центрі. Про кожен з таких випадків негайно повідомляли до правоохоронних органів.

 

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up