Більше 1 млн грн компенсації отримали власники сонячних станцій на Житомирщині

Більше 1 млн грн компенсації отримали власники сонячних станцій на Житомирщині

В області 22 власники встановлених сонячних станцій отримали компенсації на загальну суму 1 млн 28 тис. 841 грн з обласного бюджету. Ще 11 жителів Житомирщини подали заявки на відшкодування частини вартості сонячних електростанцій.

Програма відшкодування коштів за встановлення сонячних електростанцій почала діяти у 2017 році за ініціативи голови ОДА Ігоря Гундича.

На Житомирщині функціонує 53 сонячні станції. З обласного бюджету 22 жителям вже відшкодували 1 млн 28 тис. 841 грн, ще 11 заяв з пакетами документів знаходяться на розгляді комісії.

У цьому році програма стала однією із найпопулярніших серед жителів Житомирщини. Адже крім того, що власники станцій використовують сонячну енергію для власних потреб, вони можуть продавати електроенергію державі за «зеленим тарифом» – 0,18 євроцентів за кВт.

 Програма передбачає відшкодування у розмірі до 50 тис. гривень з обласного бюджету – 15% від вартості систем сонячного теплопостачання та 20% від вартості сонячних батарей та дахових панелей, а також обладнання і матеріалів для використання альтернативних джерел енергії.

За довідками можна звертатися за телефоном: (0412) 47-47-12.

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
10:20 Родина з Естонії передала чергову допомогу українським захисникам, — Віталій Бунечко 10:00 Збираєте гриби, ягоди чи лікарські рослини? ДЕІ Поліського округу нагадує про правила побічного лісокористування 09:41 Уночі росія атакувала Україну 70 ракетами і 611 БпЛА 09:17 Нічна атака росії: у Києві загинули 4 людини, у Харкові – 5 рятувальників Від читача 16:24 Бережіть свої кошти: як не стати жертвою банківських шахраїв 09:00 15 червня: все про цей день, яке церковне свято, прикмети і погода у Житомирі 15:19 Дитина їде до табору чи в подорож: що потрібно знати батькам 13:53 У Житомирі патрульні затримали чоловіка, який погрожував перехожим ножем 12:16 36 років тому над міською радою у Житомирі підняли синьо-жовтий прапор. ВІДЕО play_circle_filled 12:03 У травні кількість оголошень про оренду житла на Житомирщині зросла на 159% 10:44 Як підготуватись до процедури донорства та у чому її користь для здоров’я
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up