Бердичев - Стремигород

Туда и обратно.

Бердичев - Стремигород

Нередко слышу о том, что проведение различных праздников и фестивалей не нужны. Что это - пир во время чумы. Согласен с этим полностью, если такие действия не несут в себе признаки улучшения инвестиционного климата , а также проходят в сельской местности, вдали от мегаполиса и областных центров. Каждый фестиваль или праздник в районе это не просто событие, это контакты, неожиданные решения, даже сделки и взаимопонимание.

Фестиваль льна оставил прекрасные воспоминания. Организация на высоком уровне, людей из районов и сел большинство. Программа достойная. Хозяйка фестиваля красивая.

Силами ГО "Радомышляне " Дмитрия Щипанского, БМГО "Бердичев наш дом" (Денис Бойко), на фестивале побывали учащиеся ряда профильных лицеев и дети с сел района.

Коментарі
16:55 Що подивитися на вихідних 16:20 Святкуйте День молоді в Житомирі 16:00 Перший день війни: як це було 15:52 Реконструкція скверу на розі вулиць Лятошинського та Небесної сотні: презентація проекту у 5 млн грн 15:45 Суд у справі нападу на житомирського журналіста вже десятий раз переноситься. ВІДЕО play_circle_filled 15:40 Житомиряни вшанували пам'ять жертв загиблих в роки війни 15:20 В Олевському районі ліквідували пожежу сухої трави, що загрожувала житловому сектору 15:05 Фотофакт: на вулиці Грушевського невідомі руйнують асфальт 14:44 Нова концепція розвитку екстреної допомоги 14:16 У Житомирі відбувся футбольний турнір пам`яті загиблого в зоні проведення ООС Дмитра Рудя 14:00 31 юний спортсмен Житомирщини навчатиметься на спортивному відділенні у ліцеї для обдарованих дітей 12:44 Житомиряни вшанували пам'ять жертв війни 12:19 Колишня військова планує відкрити «Дім ветеранів» у Житомирі

На календарі знову 22-е червня.

Національний проект «Нові лідери» продовжує відкривати цікаві ідеї цікавих людей.

Інформація щодо якості води відкритих водойм у місцях масового відпочинку по області.

Мін’юст удосконалив норму законопроекту №8296 щодо виїзду за кордон дитини, яка проживає в неповній родині.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up