Бажаєш стати частинкою сцени, візьми участь у форум-театрі “Право вибору переселенців”

Бажаєш стати частинкою сцени, візьми участь у форум-театрі “Право вибору переселенців”

Аби взяти участь у виставі, не потрібно бути актором. Необхідно лише мати бажання поділитися думками на дану тему та стати частинкою творчого процесу.

Інститут “Республіка” запрошує  внутрішньо переміщених осіб, представників окружних і територіальних виборчих комісій, представників місцевої влади та місцевого самоврядування, громадських активістів та інших активних мешканців Житомира до участі у створенні вистави форум-театру на тему “Право вибору переселенців”.

Форум-театр – це метод інтерактивної роботи з різними прошарками суспільства, спрямований на вирішення соціальних проблем. Сутність форум-театру полягає у пошуку  шляхів вирішення проблеми чи виходу зі складної життєвої ситуації в межах запропонованої теми вистави спільно з глядачами.

 

 

Мета - сприяти реалізації конституційних прав ВПО та їх активної участі у розбудові громади та країни в цілому через інструмент прямої демократії - вибори.

Дата: 10.02.2018

Місце: Житомирська обласна універсальна наукова бібліотека ім. Олега Ольжича ("Відділ мистецтв)

Створення вистави: 10:00 - 15:00

Презентація та обговорення: 15:00 - 17:00

Контакти організатора: Проноза Олексій, координатор ВІ “Активна Громада” у м. Житомирі, тел: 093-152-58-99, e-mail:alexpronoza47@gmail.com

Під час вистави учасники зможуть:

  • обговорювати існуючі виклики та проблеми у сфері виборчого права ВПО і спробувати знайти на них відповіді;

  • грати в театральні ігри;

  • ділитися емоціями та думками;

  • створити виставу форум-театру, яка буде продемонстрована глядачам.

Для участі у виставі НЕ потрібно бути актором чи мати попередній акторський досвід. Найважливіше – це ваше бажання поділитись вашим життєвим досвідом на задану тему форум-театру. Потрібні ваша готовність взяти участь у показі даної вистави для глядачів та прагнення стати частинкою творчого процесу.

Участь у першій частині форум-театру, а саме в розробці та постановці вистави зможуть взяти до 10 осіб.  На презентацію вистави з 15:00 запрошуються усі охочі, що попередньо зареєструються та отримають запрошення.

Анкета учасника заходу за посиланням:  https://docs.google.com/forms/d/1DOy-QzgSggXxX73W583tX4QQk1leV5J0PNBlFWxxyoY/edit

Реєстрація триває до  24:00 8 лютого (включно). Ви маєте отримати підтвердження участі від організатора.

 

Примітка. Подібні вистави відбудуться в 20 містах України в межах діяльності Інституту “Республіка” та Всеукраїнської ініціативи “Активна Громада” за підтримки Фонду сприяння демократії при Посольстві США в Україні.

0
0
0
0
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up