Багатодітна мама-поліцейський поповнила свою родину ще 6 дітьми

Відтепер на вихованні Світлани Зіляк 13 дітей, які роблять її щасливою!

Багатодітна мама-поліцейський поповнила свою родину ще 6 дітьми

Очільник міста Житомира Сергій Сухомлин спільно з керівником Управління патрульної поліції в Житомирській області Олександром Гуменюком та начальником Головного управління Національної поліції в Житомирській області В’ячеславом Печененком завітали в гості до патрульної поліцейської Світлани Зіляк.

Про це повідомила Патрульна поліція Житомирської області на своїй сторінці у соцмережі.

"Сьогодні, багатодітна мама приймала гостей у новому будинку, котрий був придбаний за допомогою мерії та соціальних служб міста. Діти, котрі перебуватимуть під вихованням Світлани знайомі їй по роботі, адже вона працює інспектором зі зв’язків з громадськістю в Управлінні патрульної поліції в Житомирській області. Тепер під опікою Світлани перебуватимуть шість нових членів родини", — йдеться у повідомлені.

У свою чергу начальник поліції Житомирської області В'ячеслав Печенеко у своєму facebook додав, що Світлана Зіляк відтепер виховуватиме аж 13 дітей, бо до цього моменту вона вже була мамою 7 хлопчиків та дівчаток:

"Патрульний поліцейський Світлана Зіляк - багатодітна мама, яка виховує 13 дітей (!). Ще донедавна у Світлани їх було семеро, однак, як каже вона сама, «я зрозуміла, що саме у дітях моє щастя». І прийняла рішення про опіку ще над 6 дітьми. Щоправда, четверо старших дівчаток уже навіть мають власні родини і проживають окремо. Сьогодні побував у будинку, де віднині проживатиме ця світла і повна дітей родина."

Дім для такої великої родини придбали завдяки відповідним службам мерії придбаний на кошти міста. Колеги Світлани також розповідають, що будинок обладнали необхідною побутовою технікою та новими меблями.

Ще у будинку може з'явитися міні-спортзал. Такими планами поділився В'ячеслав Печененко:

"Від себе плануємо допомогти з обладнанням спортивної кімнати для хлопчаків, а їх шестеро."

 

 

 

 

 

 

 

Коментарі (1)
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up