Пишеш ти! Коментує

Житомир

Система БПД запустила спеціалізований чат-бот для надання правової допомоги представникам вразливих до ВІЛ груп населення

Інформація для вразливих до ВІЛ груп населення!

Cистема БПД запускає спеціалізований чат – https://t.me/vulnerableua_bot  для надання первинної правової допомоги представникам вразливих до ВІЛ груп населення. З якими проблемами туди можна звертатись?

Онлайн інструмент розробили Координаційний центр з надання правової допомоги та Українська фундація правової допомоги за підтримки програми “Громадське здоров’я” Міжнародного фонду “Відродження” у межах Ukrainian Access to Justice School of Practice. Консультацію в ньому надають юристи, які працюють у місцевих центрах з надання безоплатної вторинної правової допомоги (БВПД) та пройшли спеціалізоване навчання з аспектів надання правової допомоги представникам вразливих до ВІЛ груп населення.

Звертатись на онлайн-чат, у першу чергу, варто з правових питань та проблем, що були спричинені дискримінацією через соціальний статус, стиль життя, стан здоров’я представників вразливих до ВІЛ груп населення. Також тут люди, які належать до вразливих до ВІЛ груп населення, отримають консультацію юристів щодо:

Важливість сервісу

Переваги чату

По-перше – вам не треба витрачати час на відвідування центру БВПД. Консультацію можливо отримати, знаходячись будь-де, навіть за межами України. По-друге – не в кожному офісі є юрист, який пройшов спеціалізоване навчання. У чаті ви спілкуєтесь саме з фахівцями, які обізнані щодо найбільш типових проблем, з якими стикаються представники вразливих до ВІЛ груп населення. По-третє – конфіденційність під час отримання консультації: юристи та інші працівники системи БПД не мають інформації щодо ваших персональних даних. Телеграм надає тільки ваш унікальний номер, який зазвичай неможливо зв’язати з людиною або пристроєм. По-четверте –  ви маєте можливість завантажити фотографії документів, отримати приклади заяв або інших документів.

Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах

Законодавство
Новини за темою
Українці за кордоном: як бути, якщо спливає 90-денний термін перебування в ЄС та чи можна його подовжити
Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроект про приватизацію
Верховна Рада заборонила імпорт російськомовних книжок
Громадяни України, які перебувають закордоном, зможуть оформити ID-картку та закордонний паспорт
Романівське бюро правової допомоги консультує
Витяг про місце проживання відтепер можна отримати в Дії, - Міністерство цифрової транформації України
Обов’язки роботодавців щодо працівників в умовах воєнного стану: роз’яснюють юристи
Відсьогодні можна отримати послугу одночасного оформлення ID-картки та закордонного паспорта
Отримати статус безробітного відтепер можна в Дії – на порталі та у застосунку
В Україні запустили пілотний проєкт для одночасного оформлення закордонного та внутрішнього паспортів
Коментарі (0)
Найчастіше коментують
Новини за сьогодні