40% компаній планують залишити дистанційний формат роботи

40% компаній планують залишити дистанційний формат роботи

40% з 94 компаній-членів Американської торгової палати планують залишити частково віддалений формат роботи для своїх співробітників.

Ще 32% не мають чіткого розуміння термінів повернення на робочі місця, а 22% готові повернутися в офіси після оголошення урядом закінчення карантину.

Більше даних про опитування щодо дистанційного формату роботи читайте на каналі «Коронавірус в цифрах».

40% компаній планують залишити дистанційний формат роботи, фото №1 на сайті 20minut.ua

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up