Спецтема: карантин

4 нових випадки зараження за добу, серед хворих переважають люди старші 30 років, - заступниця голови ОДА Наталія Остапченко

4 нових випадки зараження за добу, серед хворих переважають люди старші 30 років, - заступниця голови ОДА Наталія Остапченко

Сьогодні, 9 квітня 2020 року, в соціальній мережі Фейсбук вже традиційно пройшов брифінг заступниці голови ОДА Наталії Остапченко щодо розповсюдження коронавірусу в Житомирській області за участю начальника управління охорони здоров’я ОДА Миколи Суслика про стан хворих в Житомирській області та дотримання карантинних заходів.

Як повідомили на брифінгу, географія поширення COVID-19 залишається незмінною. За останню добу зареєстровано 4 нові випадки в Бердичеві та Житомирі.

Лабораторним шляхом у Бердичеві підтверджено підозру хворобу в жінки 1939 та 1949 року народження та чоловіка 1966 року народження. Троє осіб спостерігалися в Бердичівській міській лікарні, контактні особи встановлюються. 

У Житомирі встановлено випадок у чоловіка 1991 року народження, який, за попередніми даними, прибув з Республіки Польща. 

На жаль, сьогодні вночі, о 3:00, було констатовано смерть у пацієнтки 1939 року народження, що захворіла 28 березня та запізно звернулась за допомогою до лікарів, а саме 6 квітня.

Висловлюємо щирі співчуття родині та близьким покійної. 

Наразі у Житомирській області зареєстровано 31 лабораторно підтверджений випадок гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

 «Станом на 09 квітня зареєстровано 4 нових лабораторно підтверджених випадки, один із яких, на жаль, летальний. Всього в області зареєстровано 31 випадок зараження на коронавірус. Структурна статистика по віковому захворюванню така: 0-17 років — 1 людина; 18-29 років — 1 людина; 30-49 років — 10 людей; 50-60 років — 9 людей; 65+ років — 10 людей», — повідомила Наталія Остапченко.

Заступниця голови ОДА ще раз закликала жителів області бути відповідальними та суворо дотримуватися карантину та режиму самоізоляції.

Також йшлося про те, що осередки спалаху COVID-19 у Малині та Бердичіві можуть бути взяти у карантинне кільце, це питання розглядалося, але вирішено, поки що обмежитися додатковими карантинними постами на дорогах.

Стосовно раніше розповсюдженої інформації щодо чоловіка, який приїхав з Польщі в Малин та не був на самоізоляції, вона була спростована, адже результатів на коронавірус ще не отримано.

Щодо ситуації з дитячім протитуберкульозним санаторієм «Лісовий берег», то він підлягає закриттю, адже з ним не укладено контракт Національною службою здоров’я України.

В санаторії «Лісова казка», де, як повідомлялося раніше, перебувають на обсервації контактні особи або ті, хто прибув із-за кордону, зараз перебувають 8 осіб. Персонал працює в штатному режимі.

Знову виникало питання щодо зарплат бюджетників. Під час карантину всі співробітники бюджетних організацій отримують ставку в повному обсязі, але, зрозуміло, без премії та інших нарахувань.

Знову про комунальні платежі. Можна відтермінувати виплати платежів за комунальні послуги, але сплачувати все одне доведеться. 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up