Про це повідомило АТ "Житомиргаз" у фейсбуці.
"У зв'язку з витоком газу на газопроводі середнього тиску, тимчасово припинено газопостачання для 300 абонентів с.Липники Коростенського району.
Наразі витік локалізовано, з 7-ї ранку аварійні бригади АТ "Житомиргаз" приступили до відновлювальних робіт," - йдеться у повідомленні.
Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах
Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.
№ 19 від 17 червня 2026
Читати номер