16 червня у Житомирі стартує проєкт допомоги постраждалим від війни дітям "Поруч"

16 червня у Житомирі стартує проєкт допомоги постраждалим від війни дітям "Поруч"

У Житомирі  втілюють проєкт соціально-психологічної підтримки «Поруч», аби допомогти дітям, постраждалим через війну, - повідомляє міська рада.

 Відновлення через спорт - новий напрямок спільного проєкту МОН і ЮНІСЕФ - ПОРУЧ. Проєкт передбачає роботу груп психологічної підтримки, арттерапію, майстеркласи, розвиток здорового харчування та спортивні заняття. Спортивну складову проєкту реалізуються благодійний фонд "Розвиток футболу України" у партнерстві з Українською асоціацією футболу та за підтримки Дитячого фонду УЄФА.

«Ми розпочинаємо заняття для дітей  з числа вразливих категорій: внутрішньопереміщені особи, діти військовослужбовців, а також діти позбавлені батьківського піклування. Ми хочемо показати та донести, що через спорт можна підтримати дітей. Це буде робота  з психологами,  заняття спортом і спілкування один з одним. Хочу сказати, що саме атмосфера спорту на стадіоні, спілкування з тренерами дасть змогу краще розумітися, а потім навіть і обрати футбол як заняття спортом», - каже заступниця міського голови Марія Місюрова.

Спортивні майданчики будуть розділені на зони, де почергово діти займатимуться з психологом, потім гратимуть у рухливі ігри з футбольним м’ячем, а на завершення медичні волонтери розкажуть та продемонструють, що робити у випадку травм. Загалом такий формат роботи сприятиме психологічному відновленню після пережитого травматичного досвіду та подоланню страхів.

Перші заняття вже розпочинаються цього четверга о 18.00 год на стадіоні «Спартак Арена».

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, Instagram та YouTube.

Коментарі

keyboard_arrow_up