103-річна довгожителька та її 80-річний син отруїлися чадним газом в Коростишеві

103-річна довгожителька та її 80-річний син отруїлися чадним газом в Коростишеві

5 грудня до реанімаційного відділення центральної районної лікарні м. Коростишів потрапили літня жінка та її син. 
 

"З отруєнням чадним газом потрапили на лікарняне ліжко 103-річна бабуся та її син 1939 року народження. Лягаючи на ніч спати, вони закрили заслінку печі. Зранку прокинувся онук та викликав "швидку". Наразі їх стан стабільно тяжкий", - поінформували в райдержадміністрації. 
Управління з питань цивільного захисту населення та оборонної роботи облдержадміністрації в черговий раз звертається до громадян з проханням дотримуватися правил безпеки при експлуатації печей. А ще в жодному разі під час протоплювання печі не закривайте в ній заслінку, адже, як правило, саме з цієї причини трапляється біда!

Слідкуйте за новинами Житомира у Facebook, Telegram, InstagramYouTube та Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:51 Школа з Житомирщини долучилася до впровадження Національного проєкту «Пишемо есе» 17:28 Футбольний турнір пам’яті Дмитра Рудя: результати першого дня photo_camera 17:00 Жінки-підприємиці Житомирщини можуть отримати пільгові кредити на розвиток власної справи 16:38 Неподалік Попільні ВАЗ збив т72-річну велосипедистку Від читача 16:48 Поліцейські викрили власника медіаресурсу на вимаганні за видалення публікацій і повідомили йому про підозру в Берліні 16:20 У Житомирі відбулася ювілейна 35-та міська освітня конференція «Серпнева-35» photo_camera 16:00 «Я пам’ятаю його таким…» Дмитро Палій 15:40 "Пліч-о-пліч: згуртовані громади»: Житомир приймає юних футболістів із Миколаєва 15:40 На автодорозі Житомир – Чернівці ремонтують міст через р. Ібр 15:20 Природні багатства та екологічні виклики: у Житомирі проведуть безкоштовну зустріч з екологом 15:00 Кінець літа порадує житомирян теплою погодою 14:40 Діти з Житомира повернулися з поїздки до Дортмунда 14:21 Переїхали в інше місто: чи потрібно заново обирати сімейного лікаря 14:00 У театрі Кочерги відбувся меморіальний захід, присвячений пам’яті загиблих захисників і захисниць України photo_camera 12:40 У Житомирі на вул. Довженка автомобіль заднім ходом збив пенсіонерку 12:21 У Житомирі обговорили культурну спадщину та туристичний потенціал міста 12:00 Житомирщина отримала 223 млн грн на реалізацію Комплексного плану стійкості 11:38 Ланчбокс у школу: як зробити перекус корисним і смачним для дитини 11:20 Інваліди-чорнобильці отримають підвищену пенсію у вересні 11:00 На Житомирщині відбувся стрілецький турнір «Кубок начальника Житомирської обласної військової адміністрації»
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up