Зимові канікули в школах Житомира можуть розпочатися в січні

Зимові канікули в школах Житомира можуть розпочатися в січні

Зимові канікули для житомирських школярів можуть розпочатися в січні наступного року.

Про це повідомила заступник міського голови Марія Місюрова 16 грудня під час засідання виконавчого комітету Житомирської міської ради.

«Вчора ми отримали рекомендації Міністерства освіти, де вони пропонують змінити календарний план та врахувати канікули. Ми це ще відпрацюємо з освітою. Тому, скоріше за все, в період з 28 по 31 грудня ми будемо вчитися, а потім, коли буде локдаун, перейдемо на дистанційну форму навчання з урахуванням канікул», - наголосила Марія Місюрова.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів  від 9 грудня 2020 року  щодо встановлення карантину та запровадження протиепідемічних заходів, з 8 до 24 січня 2021 року в Україні запроваджуються посилені карантинні обмеження. Тому закладам середньої освіти у МОН рекомендують організувати зимові канікули на період локдауну.

«З 8 до 24 січня період учням заборонено відвідувати заклади загальної середньої освіти незалежно від форми власності, крім закладів дошкільної освіти та спеціальних закладів освіти.

Міністерство просить вжити всіх можливих невідкладних заходів, спрямованих на належну організацію в цей період освітнього процесу в дистанційному форматі. Зокрема – за допомогою платформи для дистанційного та змішаного навчання учнів 5-11 класів «Всеукраїнська школа онлайн», яку запустили МОН та Мінцифри.

Водночас Міністерство рекомендує розглянути можливість, за потреби, оголосити на цей час канікули», - йдеться у рекомендація МОН.

 

Коментарі (1)
  • Тетяна Приходько
    Діти повинні ходити до школи які канікули вони і так скільки сидять вдома їм потрібне спілкування з однолітками а батьки ненавчать того що в школі учать вчителі.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:53 Всі учні 1–11 класів закладів загальної середньої освіти Житомирської міської ТГ будуть забезпечені безоплатним гарячим харчуванням 17:10 У Шодуарівському парку оновлять вхідну колонаду, збудовану у 1938-му році 16:45 На Михайлівській відбувся інформаційно-просвітницький захід до Всесвітнього дня боротьби з торгівлею людьми 16:20 349 млн грн з початку року спрямувала громада Житомира на підтримку сил безпеки та оборони Від читача 11:59 Шахраї розсилають електронні листи, маскуючи їх під повідомлення від відомих освітніх платформ 15:50 У ліцеї №12 встановлять сонячну гібридну електростанцію з акумуляторним накопиченням за 4,8 млн грн 15:30 На Житомирщині через російську атаку постраждали шестеро людей, з них троє дітей 15:10 У Житомирі ТОРівці виявили у перехожого наркотичну речовину 14:50 У Житомирській міськраді створили депутатську групу «Сила партнерства», до якої увійшли 11 народних обранців 14:20 Відбулася сесія обласної ради: які питання розглянули 14:00 Засновниці та керівниці зразкового хору «Gloria» присвоїли звання «Почесний громадянин міста Житомира» 12:50 Як вступникам подати онлайн заяву до закладу професійної освіти 12:25 Без сорому та страху: у Житомирі проведуть безкоштовну лекцію про здоров’я з провідною проктологинею 12:00 Стан реалізації державної програми фінансування житла для ВПО у сільській місцевості у Житомирській області 11:35 Чому тестування на вірусні гепатити — обов'язковий етап лікування ТБ 11:16 У Житомирському районі поліцейські затримали наркокур’єрку після отримання посилки з "партією товару" 10:50 У ДТП на вулиці Грушевського травмувалися водії двох легковиків 10:35 Куди здати відпрацьовані батарейки у Житомирській області 10:15 Внаслідок ракетно-дронової атаки у Коростенському районі 5 осіб у лікарні, пошкоджено житлові будинки та об’єкти соціальної інфраструктури 09:50 74 ракети і 284 БпЛА різних типів - масований комбінований удар росіян у ніч на 30 липня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up