Житомирські школи готуються до переходу на електронні журнали

Житомирські школи готуються до переходу на електронні журнали

Під час сесії Житомирської міської ради 17 вересня депутати закликали звернути особливу увагу на вибір Інтернет-провайдера, який буде обслуговувати електронні журнали по школах міста.

За словами депутата Олександра Рибака, важливо обрати надійні послуги Інтернет, оскільки сучасні школярі можуть легко увійти в систему електронного журналу:

«Для початку важливо обрати хорошого провайдера, який надаватиме швидкі послуги Інтернету, оскільки там буде велике навантаження на мережу, і Інтернет працюватиме неякісно. Також тут питання кібербезпеки, оскільки сучасні школярі можуть зламати і увійти в систему електронного журналу і вносити туди щось від себе. Тому важливо визначити, хто надаватиме ці послуги, і забезпечити безпеку інформації».

Міський голова Сергій Сухомлин підтримав думку Олександра Рибака і також наголосив, що окрім якісного Інтернету, важливо забезпечити надійну техніку для роботи з електронним журналом:

«Для електронного журналу потрібні планшети. Зараз говорять про те, що ця система працюватиме і на планшеті за 80 $, нам головне придбати якісні і надійні, щоб вони швидко працювали і витримували те навантаження інформації, яке буде. Потрібно затвердити технічні умови по придбанню цих планшетів».

У департаменті освіти зазначають, що школи виявляють ініціативу в участі у пілоті по системі електронних журналів:

«У нас школи виявляють бажання брати участь у цьому пілоті. Всі технічні моменти ми визначаємо з директорами, детально вивчаємо правильний перехід на цю систему. Нам потрібно пройти етап визначення і вивчення цього процесу. Що стосується безпеки Інтернету, то ми працюємо над тим, щоб детально вивчити це питання і обрати якісного провайдера, після чого, узгодити це з депутатами», - наголосив директор департаменту Валентин Арендарчук.

Новини за темою Новини за темою
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up