Вступна кампанія 2018: скільки коштує навчання у житомирських ВНЗ

Вступна кампанія 2018: скільки коштує навчання у житомирських ВНЗ

Журналісти “20 хвилин” промоніторили, де найдорожче та найдешевше вивчитись у житомирських ВНЗ на ступінь “бакалавр”.

Вартість навчання у житомирських закладах освіти щороку змінюється. У вишах це пов’язують зі здорожчанням комунальних послуг, а також збільшенням заробітних плат. Ми провели моніторинг та дізнались вартість найдорожчих та найдешвших спеціальностей контрактної форми навчання за ступенем «Бакалавр». А також пропонуємо перелік популярних спеціальностей серед вступників 2018 року.

Вищу освіту у Житомирі можна здобути в чотирьох навчальних закладах. Це Житомирський державний університет імені Івана Франка, Житомирський національний агроекологічний університет, Житомирський державний технологічний університет та Житомирський військовий інститут імені Сергія Корольова. Де сьогодні найдорожче та найдешевше навчання?

ЖДУ імені І. Франка

Відео дня

Найдорожчі спеціальності за ступенем “бакалавр” у 2018 році : “Журналістика” та “Іноземна філологія” (переклад). Їх вартість за 10 місяців навчання  становить 18 тис. 500 грн, ( для порівняння: у найпрестижнішому вузі України - КНУ ім. Т. Шевченка: “Журналістика” - 45 тис. грн в рік, “Іноземний переклад” - 62 тис. грн). Студентам природничого факультету ( “Біологія”,”Хімія” та “Екологія”) навчання обійдеться найдешевше  - за рік потрібно заплатити 15 тис. 900 грн.

За даними сайту Житомирського державного університету ім.Івана Франка, станом на ранок 24 липня найбільше заяв надійшло на такі спеціальності: “Філологія” (германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська) – 405; “Дошкільна освіта” – 314; “Історія та археологія” – 213; “Середня освіта” (українська мова і література) – 204 та “Біологія” – 194.

Житомирський державний технологічний університет

У ЖДТУ найдешевше обходиться придбання спеціальності “Прикладної механіки”: бакалавр на основі ОКР «молодшого спеціаліста» (2 роки навчання) коштує  13 тис. 800 грн на рік, така ж ціна на спеціальність “Галузеве машинобудування”. Найдорожчий факультет навчального закладу - це “Факультет інформаційно-комп’ютерних технологій”. Аби здобути спеціальність “Інженерія програмного забезпечення”, потрібно заплатити 18 тис. 500 грн. Трохи менше платитимуть студенти спеціальності “Комп’ютерна інженерія”, там вартість навчання - 18 тис. грн.

На сайті Житомирського державного технологічного університету п’ятірка найпопулярніших спеціальностей виглядає так: “Інженерія програмного забезпечення” – 282 заяви; “Кібербезпека” – 139; “Комп'ютерна інженерія” – 136; “Менеджмент” – 129; “Публічне управління та адміністрування” – 124.

Житомирський національний агроекологічний університет

Найдорожча спеціальність в цьому університеті  - “Право”, за рік навчання доведеться заплатити 12 тис. 734 грн. Найдешевше цьогоріч здобувати освіту за спеціальностями: “Агроінженерія”,”Галузеве машинобудування”, “Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка”, “Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва”,”Науки про Землю”,”Екологія” та “Технології захисту навколишнього середовища”. За вивчення даних спеціальностей студенти заплатять 10 тис. 574 грн.

За даними інформаційної системи «Вступ.ОСВІТА.UA», п’ять найпопулярніших спеціальностей бакалаврату ЖНАЕУ: “Право” – 273, “Екологія” – 254, “Агрономія” – 240, “Туризм” – 224, “Публічне управління і адміністрування” – 185.

Житомирський військовий інститут імені Сергія Корольова

Здійснює підготовку офіцерів: фахівців з радіоелектронних комплексів та систем озброєння і техніки спеціального призначення та спеціального радіозв’язку, засобів радіоелектронної боротьби, технічного захисту інформації та спеціального контролю, автоматизованої обробки інформації, роботизованих систем спеціального призначення. Схема підготовки — курсант. Здійснює підготовку військовослужбовців військової служби за контрактом, рядового, сержантського та старшинського складу, для здобуття ступеню вищої освіти “Бакалавр” за напрямами підготовки: “Системна інженерія”, “Електротехніка та електротехнології, радіотехніка”.

Нагадаємо, зареєструвати електронні кабінети абітурієнти можуть до 18:00 год. 25 липня, подати заяви – до 18:00 год. 26 липня.

Аліна Бойко

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:57 У житомирському ліцеї створили унікальну платформу навчання на уроках захисту України 17:28 Ірина Верещук подякувала Житомирщині за прийом евакуйованих українців із Донбасу 17:00 У лікувальних закладах Житомира потрібні донори крові 1-, 4- 16:40 Житомирян запрошують на вечір поезії "Балансування" Від читача 11:37 Кіберполіція запрошує долучитись до соціального проєкту BRAMA 16:20 Підтримай акцію “Lots of Socks” та допоможи родинам, де є сонячні дітки 16:00 У Тетерівській громаді виявили сховок зі зброєю photo_camera 15:47 Який циркуляційний насос придбати? (Новини компаній) 15:40 У Житомирі поліцейські охорони виявили заборонену речовину у відвідувача крамниці 15:20 Оголошено прийом заявок на національний конкурс «Благодійна Україна-2023» – «Благодійність на захисті України» 15:03 Завтра циклон принесе в Україну дощі з мокрим снігом і похолодання 15:00 #плічопліч: У Житомирі відбувся міський етап змагань зі спортивного орієнтування photo_camera 14:42 На проспекті Миру автомобіль збив пішохода - постраждалий госпіталізований 14:20 Сьогодні розпочався Великий піст: тривалість, правила і заборони 14:00 У Житомирі продовжується опалювальний сезон 12:43 Захворюваність на грип і ковід на Житомирщині знову зросла 12:21 У фігуранта справи «житомирського стрільця» Анатолія Захаренка діагностовано гострий інфаркт 12:00 17-23  березня проводиться  Міжнародний тиждень здоров’я підлітків 11:40 У Глибочку під Житомиром горів склад 11:20 У Житомирі - черги на обмін транспортних карток. Фотофакт photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up