Відновив роботу садочок № 1 Житомира, який не працював від початку повномасштабного вторгнення

Відновив роботу садочок № 1 Житомира, який не працював від початку повномасштабного вторгнення

У Житомирі перевіряють готовність дитячих садочків до навчального року, - повідомляє міська рада.

Комісія вивчає стан підготовки й ДНЗ № 1 до роботи в умовах воєнного стану та готовність до осінньо-зимового періоду.

Основна увага зосереджена на питаннях безпеки дітей. Також перевірено стан дитячих майданчиків, харчоблоків, вентиляційних систем, електромереж.

«У новому 2023/24 навчальному році пріоритетними залишаються питання створення безпечного, комфортного інклюзивного середовища для учасників освітнього процесу й поліпшення якості освітньої діяльності закладів дошкільної освіти», - говорить заступниця міського голови Марія Місюрова.

Відео дня

«Наш садочок не працював з початку повномасштабного вторгнення. Цей навчальний заклад постраждав після авіаудару: було пошкоджено 34 вікна. Укриття було в непридатному стані. Діти з цього навчального закладу ходили в інші садочки. Вихователі також були переведені в інші навчальні заклади. Зараз ми можемо прийняти до 130 діток», - розповідає директорка садочку Ірина Хоруженко.

Завідувачка садочку зазначає, що найважчим у підготовці до навчального процесу було облаштування укриття: «Підвальне приміщення будо дуже вологе. Спочатку тут працювала комісія, яка визначила придатність цього приміщення під укриття для безпеки дітей під час повітряних тривог. Тут було укріплено фундамент, понижено рівень підлоги на 40-50 см, поставлено системи, які відкачують воду, системи вентиляції, проведено опалення, електромережі, зроблено всі комунікації».

«На облаштування цього укриття з місцевого бюджету спрямовано 465 тисяч гривень. Спальні місця, зони для творчості та розвитку, ігрові зони, Інтернет та санвузли - все необхідне для комфортного та безпечного перебування дітей та працівників тут є», - зазначає Марія Місюрова.

 

 

Коментарі

keyboard_arrow_up