У житомирській школі № 32 аварійна спортзала: батьки б'ють на сполох

У житомирській школі № 32 аварійна спортзала: батьки б'ють на сполох

17 листопада на сайті Житомирської міськради була зареєстрована петиція від автора Анни Бойченко з проханням до влади знову звернути увагу на аварійну спортивну залу школи №32.

Місцеві обранці вже давно обіцяли побудувати новий спортивний осередок у школі, проте цього досі не відбулось, і як результат, учням немає де займатись фізичною культурою. Звернення вже набрало 131 голос з 250 потрібних.

«Я – мати учня, що навчається в ЗОШ №32, хочу привернути увагу до проблеми цього навчального закладу. Це дуже гарна школа. Проте є актуальна проблема – аварійна спортзала. Було дуже багато звернень, петицій та обіцянок щодо побудови нової спортзали для школи № 32. Чомусь все залишається незмінним. Будівлю старої зали визнано аварійною. Учням нема де займатися спортом. Діти мріють про велику спортзалу та спортивні гуртки. Директор цієї школи Слободянюк Олена Михайлівна неодноразово зверталася з проханням до міської ради, пообіцяли виділити кошти після будівництва 3 гімназії. Проте знову тиша. Будь ласка, почуйте прохання. Допоможіть нашим дітям реалізувати права, прописані Конституцією України, на заняття фізкультурою та ведення здорового способу життя», – йдеться у тексті електронної петиції.

 

0
0
0
0
Популярне у Житомирі Популярне у Житомирі
Коли вітчизняні дороги стануть безпечнішими Коли вітчизняні дороги стануть безпечнішими
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up