Цьогоріч на Житомирщині очікують майже 8 тисяч випускників

Цьогоріч на Житомирщині очікують майже 8 тисяч випускників

Про це повідомляє Департамент освіти і науки Житомирської ОВА та додатково зауважує, що навчання у деяких закладах загальної середньої освіти завершиться 1 липня.

Зокрема у цьому році 10 107 тисяч школярів зареєструвалися на участь в Національному мультипредметному тесті-2023, основна сесія якого розпочнеться 5 червня і триватиме до 23-го червня.

Варто зазначити, що серед випускників закладів загальної середньої освіти Житомирщини — 531 золотих та 160 срібних медалістів.

Нагадуємо, що цьогоріч тестування проходитиме у дві сесії:

Відео дня
  • основна: 5 червня–23 червня;
  • додаткова: 11–24 липня.

Інформацію про результати основної сесії буде розміщено на персональних сторінках учасників тестування до 28 червня, додаткової сесії – до 29 липня.

Зауважимо, що не пізніше ніж за десять днів до початку проведення основної сесії, для зареєстрованих учасників з’явиться можливість завантажити зі своїх персональних сторінок запрошення, де буде зазначено дату, час і місце проведення НМТ. Учасники ж додаткової сесії НМТ матимуть змогу дізнатися про дату, час і місце проведення тестування не пізніше ніж за три дні до проведення додаткової сесії НМТ.

Бажаємо всім випускникам Житомирщини успіхів у проходженні тестування. Нехай їх знання та підготовка перетворяться на відмінні результати, які допоможуть зробити важливі рішення щодо майбутньої освіти та кар’єри.

 

Коментарі

keyboard_arrow_up