Стартувала електроннна реєстрація до дитячого садочка №58

Стартувала електроннна реєстрація до дитячого садочка №58

ДНЗ №58, що розташований на Крошні, обійшовся бюджету у понад 32 мільйони гривень. За попередньою інформацією, дитячий садок розпочне свою роботу вже з жовтня.

Після старту електронної реєстрації у дитсадок №58 на Крошні, де триває фінальний етап реконструкції, житомиряни подали 7 електронних заяв на зарахування до закладу. Стартувала електронна черга 27 серпня.

Про це стало відомо на брифінгу міського голови Сергія Сухомлина.

«Ми відкрили електронну реєстрацію до ДНЗ №58. За півдня було подано 7 заяв. Ми прогнозуємо, що буде десь близько 500 заявок. Спочатку ми приймемо заявки від усіх бажаючих, а потім відбуватиметься ранжування по пріоритетах. Перевага надаватиметься жителям мікрорайону Крошня і тим, хто раніше стояв у черзі. У вересні на сесії вирішуватимемо питання про фінансування цього садочка, бо в бюджеті на цей рік ми цього не передбачили. Плануємо, що ДНЗ№58 відкриє свої двері вже у жовтні», – зазначив міський голова.

Частина грошей, що були витрачені на реконструкцію дитячого закладу, - кошти місцевого бюджету, решта - з державного Фонду регіонального розвитку.

«Третина цих коштів – з міського бюджету, інше – державні кошти з Фонду регіонального розвитку. Робота закладу обійдеться ще у понад 8 млн грн на рік. До кінця року більше 2 млн гривень треба буде закласти для цього садочка, і вже на 2019 рік повну суму закладати. Зараз триває процес комплектації кадрів, і протягом вересня штат буде повністю укомплектований», - зауважив мер.

Директор компанії «Рос» Олександр Саюк зазначає, що усі будівельні роботи були виконані за європейськими нормами та стандартами. Об’єкт пройшов усі належні перевірки та експеризи. Пан Олександр додав, що першочергово важлива якість таких соціальних об’єктів, де має бути продумане все для комфортного перебування дітей. Адже діти повинні виховуватися в сучасних  умовах.

«Ми виконували абсолютно всі загальнобудівельні роботи: прокладання мережі, внутрішнє та зовнішнє оздоблення, дах, увесь благоустрій території. Якщо подивитись на дитячий садок 3 роки тому, там не було нічого, окрім напіврозваленої будівлі. Якщо говорити про строки здачі в експлуатацію, то ми закінчили усі будівельні роботи у червні поточного року, а далі там процедура замовника: електронна реєстрація і т.д. Все, що вимагав замовник, ми виконали у чітко встановлені за договором строки», - зауважив директор компанії «Рос» Олександр Саюк.

Нагадаємо, 1 червня Житомирський міський голова Сергій Сухомлин проінспектував хід робіт щодо реконструкції садочка №58.

Анастасія Ліберман

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
keyboard_arrow_up