Сьогодні в Україні стартувала додаткова сесія ЗНО

Сьогодні в Україні стартувала додаткова сесія ЗНО

З 3 по 12 липня для абітурієнтів проходитиме додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання. 

Про це повідомляє Вінницький регіональний центр оцінювання якості освіти.

Розпочнеться додаткова сесія ЗНО сьогодні з тестування з української мови та літератури. 

Повідомлення про місце та час проведення додаткової сесії розміщується у вигляді запрошень-перепусток на інформаційних сторінках учасників зовнішнього оцінювання не пізніше ніж за п’ять календарних днів до проведення додаткової сесії зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета.

Щоб отримати допуск до тестування, учасник повинен мати при собі такі документи:
Сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання;
паспорт або інший документ, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті;
запрошення-перепустку для участі в зовнішньому незалежному оцінюванні.

У разі відсутності Сертифіката, паспорта або іншого документа, серія та номер якого зазначені в Сертифікаті, абітурієнт до пункту проходження ЗНО не допускається.

Абітурієнтам рекомендують також мати при собі дві-три ручки з чорнилом насиченого чорного кольору, а також, за бажанням, прозору пляшку з питною водою.

Важливо: протягом часу, відведеного на складання тесту, абітурієнт не повинен мати при собі будь-яких засобів зв’язку, пристроїв зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, друкованих і рукописних матеріалів, що не передбачені процедурою тестування.

Як повідомляли "20 хвилин", розпочалася реєстрація на додаткову сесію ЗНО. 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
16:56 Психотропи під виглядом косметики: перед судом постане 64-річна наркодилерка photo_camera 16:19 У березні ще буде похолодання: у деяких регіонах очікується до -13 16:00 У січні–лютому 2026 року зросли обсяги оплат закладам первинної медичної допомоги — НСЗУ 15:40 Упродовж тижня поліцейські розшукали двох підлітків, які залишили домівки через непорозуміння з рідними Від читача 18:05 Фейкові акаунти в соцмережах 15:21 В е-рецепті з’явиться інформація про три найдешевші варіанти ліків 15:01 Тиждень боротьби зі сказом: захистіть себе та своїх тварин 14:38 На зупинці Телецентр зламали інформаційне табло. ФОТО photo_camera 14:20 З 1 березня змінено маршрути деяких приміських поїздів на Житомирщині 14:00 До уваги мешканців мікрорайону Польова! Уточнено графіки подачі води 12:42 У Житомирі відбувся обласний семінар-практикум, присвячений українській ляльці-мотанці 12:20 У Житомирі створили новий дитячий оркестр на базі школи-студії Житомирського музичного фахового коледжу ім. В.С. Косенка 12:03 Освітня міжнародна конференція «Профтех 2.0: цифрові навички та управлінські рішення» 11:40 Блекаут: поради для населення. Як зняти гроші з картки під час блекауту? 11:19 До уваги мешканців Польової! Воду в мікрорайон подаватимуть по графіку! 11:00 На річках Житомирщини очікують підйом води на 0,2-0,7 м 10:41 Проблеми електронної оплати проїзду в Житомирі: що не працює в системі CityCard 10:20 Тимчасово не курсуватимуть деякі приміські поїзди Житомирщини, — Укрзалізниця 10:00 Відключення електрики 27 лютого — графіки 09:40 Вночі противник атакував Україну 187 ударними БпЛА
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up