Школи - на замку: з 8 по 24 січня 2021 року відвідування заборонене

Школи - на замку:  з 8 по 24 січня 2021 року відвідування заборонене

Про це повідомляє Житомирська міська рада.

Відповідно до наказу департаменту освіти Житомирської міської ради від 05.01.2021 № 3 «Про організацію роботи закладів дошкільної, загальної середньої, професійно-технічної, позашкільної освіти всіх типів та форм власності Житомирської об’єднаної територіальної громади у період обмежувальних протиепідемічних заходів з 8 по 24 січня 2021 року» заборонено у період обмежувальних протиепідемічних заходів з 8 до 24 січня 2021 року  відвідування закладів освіти здобувачами освіти, за виключенням вихованців закладів дошкільної освіти.

Для закладів позашкільної освіти організовано освітній  процес шляхом використання інструментів і технологій дистанційного навчання.

КУ  «Перший інклюзивно - ресурсний центр» (Колос Т.М.), «Другий інклюзивно - ресурсний центр» (Шовтюк А.М.),  «Третій  інклюзивно - ресурсний центр» (Самолюк К.В.) проводять комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дітей з особливими освітніми потребами  та надання корекційно - розвиткових послуг із дотриманням протиепідемічних заходів згідно визначеного  для кожної родини часу відвідування.

Хочете отримувати новини першими – приєднуйтеся до нас у соцмережах

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:10 Цієї суботи у Житомирі відбудеться акція-нагадування на підтримку військовополонених та безвісти зниклих 16:24 Віталій Бунечко представив на сесії Бердичівської районної ради нового керівника Бердичівської районної військової адміністрації 16:00 Надавали послуги і консультували: у селі Пулини відбувся профілактично-просвітницький захід «Точка здоров’я» 15:36 Держекоінспекція Поліського округу розпочала планові перевірки Гладковицької, Народицької, Корецької громад Рівненської та Житомирської областей Від читача 17:31 Продаж неіснуючих авто. Як зрозуміти, що спілкуєтесь із шахраями 15:18 У рідний Житомир повернувся на щиті Сергій Мельник, який героїчно загинув під час виконання бойового завдання 15:17 Коростенці знайомий з соцмережі обіцяв гроші та цінності, натомість виманив понад 185 тисяч гривень 14:51 На підвищення зарплат освітянам і соціальним працівникам Житомирщина отримає понад 200 млн грн з держбюджету 14:21 У Новій Борові чоловік вдарив ножем співмешканку у шию: поліцейські розслідують замах на вбивство 14:16 У лікарні помер 2-річний хлопчик, на якого напередодні наїхав водій мікроавтобуса у дворі багатоквартирного будинку 14:00 Сумна статистика ДТП на Житомирщині у травні: травмувалися 92 особи, 14 загинули 13:22 У Житомирі СБУ затримала на вимаганні хабаря в 1,2 млн грн. посадовця комунального підприємства 13:02 Заступник міського голови Шевчук, аби приховати незаконне збагачення, фіктивно розлучився з дружиною і оформив на неї земельну ділянку та новозбудований житловий будинок 13:00 8 майбутніх академічних ліцеїв області отримають державне фінансування на оновлення освітньої інфраструктури 12:34 Захист прав дітей у громадах: органи прокуратури провели 66 робочих зустрічей зі старостами 12:01 Жителя Бердичева засуджено до 9 років ув’язнення за збут PVP в особливо великих розмірах 11:52 Вихованці СДЮСШОР з футболу «Полісся» вибороли срібло та бронзу у І лізі «Національної Ліги майбутнього» 11:32 Шахраї розсилають фейкові листи від імені начальника Житомирської ОВА та його заступників 11:07 Перейшов на бік ворога та воював проти України: уродженця Житомирщини засуджено до 15 років ув’язнення 10:47 Вдарив під час конфлікту по голові: звягельські поліцейські затримали підозрюваного в тяжкому травмуванні містянина
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up