Російську мову вилучили із переліку предметів ЗНО-2018

Російську мову вилучили із переліку предметів ЗНО-2018

Таким чином, абітурієнтам пропонується тестування з одинадцяти навчальних предметів.

Про це на прес-конференції сказав директор Українського центру оцінювання якості освіти Вадим Карандій, передають всеукраїнські ЗМІ.

Реєстрація на основну сесію цьогорічного зовнішнього незалежного оцінювання починається 6 лютого й триватиме до 19 березня. Сама ж сесія триватиме з 22 травня до 13 червня.

Щодо російської мови, яка була вилучена з переліку предметів, то це пов'язано з  невисоким обсягом замовлення на відповідний тест.

"Російська мова стоїть поміж інших мов, які є в Україні, зокрема, польської, угорської, румунської, молдовської, з яких тестування не відбувається", - сказав Карандій.

Також повідомляється, що тестування з математики відбудеться 22 травня, української мови і літератури – 24 травня, іспанської, німецької, французької мов – 29 травня, англійської мови – 1 червня, біології – 4 червня, історії України – 6 червня, географії – 8 червня, фізики – 11 червня, хімії – 13 червня.

Реєстрація для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання окремих категорій осіб, які не мають змоги зареєструватися в основний період (учасники антитерористичної операції, особи з окупованого Криму та неконтрольованих територій Донбасу), триватиме з 3 до 21 травня 2018 року. Додаткова сесія ЗНО пройде з 2 по 11 липня.

Мінімальна кількість предметів, яку може обрати особа, становить не більше чотирьох і не менше трьох: обов'язково українська мова, математика або історія України, третій предмет - на вибір, якщо він не зазначений на 1 та 2 позиції.

Новини за темою Новини за темою
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up