Навчальним закладам Житомирщини передали автобуси від фінських партнерів

Навчальним закладам Житомирщини передали автобуси від фінських партнерів

31 травня начальник Житомирської ОВА спільно зі своїм заступником Юрієм Денисовцем взяв участь у передачі автобусів від фінських партнерів навчальним закладам Житомирщини та відкритті класу безпеки в Ярунському ліцеї.

Про це повідомила пресслужба ОВА.

Так, Ярунська громада отримала автобус для перевезення дітей, ще два автобуси доставлені у Коростишівський ліцей №5 та Головинське вище професійне училище нерудних технологій.

Ці три автобуси марки «IVECO» будуть привозити на навчання близько 150 дітей, які проживають у населених пунктах Житомирщини.

Відео дня

«Для нас важлива кожна дитина, особливо безпека дітей у дорозі до школи, спокій батьків, і, звичайно, забезпечення рівного доступу до якісної освіти кожного школяра чи студента», — зазначив Віталій Бунечко.

Також в Ярунському ліцеї відбулося відкриття класу безпеки, на створення якого місцева влада виділила 100 тис. грн. До наповнення класу безпеки долучилися всі екстерні служби Звягельського району. Відтепер у класі, розрахованому на 16 школярів, є все необхідне для того, щоб діти в ігровій формі отримували базові знання з правил пожежної, мінної безпеки та цивільного захисту, засвоювали алгоритм дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій різного характеру.

«Війна триває і, нажаль, від наявності таких навичок напряму залежить безпека наших дітей. Тому створення класів безпеки є одним з пріоритетів для закладів освіти області», — підкреслив очільник області.

Коментарі

keyboard_arrow_up