МОН: До вишів подано понад півмільйона електронних заяв, найчастіше обирають ЗВО Києва та Львова

МОН: До вишів подано понад півмільйона електронних заяв, найчастіше обирають ЗВО Києва та Львова

Вступники подали до вишів уже понад півмільйона електронних заяв, наразі у ТОП-5 обраних ними закладів – 3 столичні та 2 львівські університети.

Створено 154 332 електронних кабінети, з них майже всі активовані – це понад 96% від очікуваної цього року кількості.

Такими є дані станом на ранок 15 липня 2019 року, за підсумками другого тижня вступної кампанії. Вона розпочалася 1 липня, коли відкрилася можливість реєструвати електронні кабінети, а з 10 липня стартував прийом заяв у виші.

Зокрема, вступники подали 504 333 електронні заяви. Найчастіше вони обирали:

  • Київський національний університет ім. Шевченка – майже 20 тис. заяв;
  • Львівський національний університет ім. Франка – майже 19 тис.;
  • Київський національний торговельно-економічний університет – трохи більше 17,5 тис.;
  • НТУУ «Київський політехнічний інститут ім. Сікорського» – майже 16,5 тис.;
  • НУ «Львівська політехніка» – трохи більше 15 тис.

На «гарячі лінії» МОН та Інфоресурсу (технічний адміністратор ЄДЕБО, де вступники реєструють кабінети) за другий тиждень кампанії надійшло понад 11,7 тис. дзвінків від вступників та їхніх батьків. Також отримано більш як 8,2 тис. електронних звернень. Усі вони оперативно опрацьовуються фахівцями МОН та Інфоресурсу.

Найпоширеніші запитання – щодо реєстрації електронних кабінетів та подання заяв, виставлення та скасування пріоритетів, виявлення помилок у документах про освіту, пільги, вступ з Криму і Донбасу тощо.

Приміром, часто вступники намагаються подати заяви на ті спеціальності, куди не мають необхідних сертифікатів ЗНО. Система не пропускає такі заяви. Щоб уникнути цієї проблеми, вступникам потрібно спочатку дізнатися, сертифікати ЗНО з яких саме предметів потрібні для вступу на обрану ними пропозицію. Зверніть увагу, що набір сертифікатів на основну та небюджетну конкурсні пропозиції може відрізнятися. Також вступник може подавати сертифікати не тільки цього року, а й 2018 року та 2017 року в будь-якій зручній йому комбінації. За 2017 рік не приймаються лише оцінки ЗНО з іноземних мов.

Нагадуємо, нещодавно опубліковано рейтинг вишів Житомира і України.

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
16:45 Житомирщина вшанувала героїв Чорнобиля: 40 років пам’яті, мужності та відповідальності. ВІДЕО play_circle_filled 16:00 СБУ звертається до батьків: не дайте фсб завербувати ваших дітей для терактів 15:39 Протягом останньої доби на Житомирщині зафіксовано 12 пожеж сухої рослинності photo_camera 15:00 Житомирська ОВА запускає Портал місцевих публічних послуг та нові цифрові сервіси для ветеранів у співпраці з естонськими партнерами play_circle_filled Від читача 16:32 Безпечний запис на послуги сервісних центрів МВС: як захистити персональні дані 14:39 Шевченко єднає: на Житомирщині висадили дубову алею в межах екологічної ініціативи 14:20 Зібрали ключове: як вступити у 2026 році, які діють пільги для вступників із ТОТ, та як працює квота-2 14:00 Коростенець отримав підозру за збут наркотичних речовин та сильнодіючих лікарських засобів photo_camera 12:39 #Ветеран: Цифровий статус без паперових бар’єрів: запускаємо оновлені сервіси у Дії 12:20 До уваги пасажирів: відновлено рух тролейбусів № 1Б, 2, 4А, 15А 12:00 За позовом прокуратури Ушомирській громаді повернуть із незаконного володіння 22 га бурштиноносних земель 11:39 Весна — час подбати про себе: які обстеження варто пройти жінкам 11:25 Редакція «20 хвилин Житомир» отримала грант від Інституту масової інформації за підтримки ЄС 11:21 Житомирщину відвідав Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 11:00 Віталій Бунечко відвідав Новогуйвинську громаду, щоб віддати шану ліквідаторам, які пройшли крізь пекло Чорнобиля photo_camera 10:40 У Чуднові внаслідок пожежі повністю згоріла покрівля приватного будинку photo_camera 10:40 У Житомирі нагородили лауреатів літературної премії імені Василя Земляка photo_camera 10:00 На Коростенщині через пориви вітру величезне дерево впало на автомобіль швидкої допомоги photo_camera 09:38 Вночі Україну атаковано двома балістичними ракетами і 107-ма БпЛА 09:20 Оперативна інформація станом на 08:00 24.04.2026 щодо російського вторгнення
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up