Спецтема: карантин

До уваги абітурієнтів! Реєстрація на пробне ЗНО закінчується незабаром

До уваги абітурієнтів! Реєстрація на пробне ЗНО закінчується незабаром

Зареєструватися можна до 31 січня на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

Залишилося трохи більше тижня до закінчення реєстрації на пробне зовнішнє незалежне оцінювання. Пробне ЗНО не є обов'язковим, а проводиться для ознайомлення з процедурою тестування. Про це нагадує Український центр оцінювання якості освіти.

Зареєструватися можна до 31 січня на сайті відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

Наразі вже подано близько 149 тис. заявок для участі в пробному тестуванні. Найбільше осіб виявили бажання скласти пробний тест з української мови і літератури – понад 83,5 тис, на другій сходинці англійська мова – понад 20,5 тис, на третій – математика – понад 17 тис.

Як повідомляє УЦОЯО, порівняно з минулим роком в учасників пробного ЗНО змінився пріоритет у виборі навчальних предметів для тестування. Показник вибору англійської мови зріс на 4,7% і становить 13,8% від усіх замовлених тестів, натомість показники вибору історії України та математики дещо зменшилися – на 3% та 2,7% відповідно.

У 2018 році пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбудеться 24 березня, з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, французької мов – 31 березня.

Також варто пам'ятати, що реєстрація для проходження пробного тестування не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up