Як житомиряни у парку Масляну святкували

Як житомиряни у парку Масляну святкували

26 грудня останньою локацією для святкування Масляної став парк ім. Ю. Гагаріна. Там було чимало торгівельних палаток з їжею, напоями та різноманітними сувенірами. Театр ляльок, естрадно-духовий оркестр, Світлана Ніконорова, гурт «4 worlds», – усе це можна було споглядати з 12 до 19 години.

 

Житомиряни та гості міста насолоджувалися концертом, театралізованим дійством зі спаленням опудала Мари, брали участь у конкурсах та вигравали подарунки.

Закінчилося свято виступом колективу «АРТС-НОВА», що своєю грою на барабанах змусив танцювати всіх присутніх, а також файєр-шоу від «Дому сонця».

Гості отримали масу вражень від свята. 

«Все дуже сподобалося: концерт, атмосфера. Було дуже весело, особливо малечі», – поділилася пенсіонерка Ніна.

«Було дуже круто. Особливо сподобалися ''АРТС-НОВА''. Щоправда дим трохи заважав. Холодно не було, під кінець свята всі зігрілися у танці», – сказала школярка Тетяна.

Студентка Дар`я сподівається, що такі свята проходитимуть частіше: «Свято було чудове, все дуже сподобалося. Запальні пісні, багато народу. Аби частіше так робили, то було б взагалі неймовірно. Я задоволена».

Продавець Сергій поскаржився на відсутність туалетів: «Загалом свято гарне. Міськрада дозволила громадське харчування. Однак великим мінусом є те, що вона не предбачила туалети».

Як бачимо, загалом люди святом задоволені, незважаючи на холод та інші фактори. Зі сміттям, як не дивно, цьогоріч проблем не було. Гості свята охайно прибрали за собою, але все ж біля яток на асфальті лежали серветки, пластмасові стаканчики, виделки та інше. Солома, яка була у фонтані, розлетілась навсібіч. Дим від Мари дуже заважав, адже після її спалення вогонь не погасили, і всі охочі підкидали солому з фонтану у вогнище, особливо це заняття припало до душі дітям.

Сподіваємось, що у наступному році організатори  посилять заходи щодо безпеки гостей заходу та вирішать проблему громадських туалетів.

Скублєвська Юлія

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up