Спецтема: карантин

У Житомирі з’явиться своя «Ейфелева вежа»

У Житомирі з’явиться своя «Ейфелева вежа»

На центральній алеї парку Гагаріна біля пішохідного мосту планують встановити 22-метрову копію знаменитої Ейфелевої вежі.

Головний архітектор міста Юрій Безбородов зазначив, що подібний подарунок від коростенського підприємця підсилить ефект пішохідного мосту та стане чудовою локацією для фотосесій. Сама споруда, за словами архітектора, виготовлена з металевих листів та посилена каркасом і має 22 метри заввишки.Також, як зауважив Юрій Безбородов, встановлення конструкції без рішення виконкому неможливе.

«Без рішення виконкому встановлення не відбудеться . На коли саме призначать засідання — поки невідомо. Наразі не сезон взагалі встановлювати таку конструкцію, адже треба заливати фундамент, а погодні умови поки не сприятливі», — розповів головний архітектор міста Юрій Безбородов.

Зменшену копію Ейфелевої вежі мали встановити у Коростені, але міська рада так і не визначилася з місцем. Після обговорення нової подарованої конструкції у мережі Інтернет до діалогу підключилися й самі коростенці, де зазначають, що ситуація з вежою подібна до цирку.

«Рік обирали, де встановити дану фігуру в Коростені, навіть думку місцевих жителів запитували. І тут вже у Житомирі знайшли їй місце. А що ви думаєте з приводу цього цирку?», — пишуть у коростенських місцевих ЗМІ.

Своєю чергою Юрій Безбородов прокоментував дану ситуацію журналістам «20 хвилин»:

«Ця конструкція не настільки глобальна, щоб навколо неї створювати, як пишуть коростенці, «цирк». Підприємець прийняв рішення і подарував вежу місту Житомиру, це — його рішення, це — його власність. Якщо навіть коростенці і передумали, це питання, я думаю, закрите», — наголосив головний архітектор міста Юрій Безбородов.

Аліна Бойко

Коментарі (6)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up