У неділю Ірена Карпа виступатиме в Житомирі

У неділю Ірена Карпа виступатиме в Житомирі
В рамках культурно-мистецької діяльності МГО «Молода Сила» 11 квітня (неділя), вперше в Житомирі, виступатиме відома літераторка і співачка Ірена Карпа. Літературний вечір планується у властивому для Ірени епатажно-дико-вибуховому стилі: вона щось читатиме і "розважатиметься" на сцені.

 Довідка:

Приймає «Кабачок 12 стільців» (м.Житомир, вул.Київська, 13).
Дата проведення: неділя, 11 квітня 2010 р.
Початок о 19:00.
Вхід: 50 грн. (для членів МГО «Молода Сила» знижка 20%).
Замовлення квитків за номером: (093) 917-61-51
Досьє:
Ірена Карпа (1980 р.н., м. Черкаси) — одна з найяскравіших представниць сучасної української літератури. 
Від 1999 Карпа є солісткою й авторкою текстів гурту «Фактично самі» (з 2007 «Qarpa»), музика якого становить суміш індастріалу, панк-року, хардкору та психоделічного тріп-хопу.
Друкувалася в часописі «Четвер». Першою її книгою стала «Знес Паленого», видана у 2000 у Івано-Франківську. До цієї книги ввійшли, поміж іншим, повість «50 хвилин трави» та оповідання «Сни Ієрихона», які разом з оповіданням «Ґанеша і Синкопа» та так званим інтерактивним романом «Полювання в Гельсінкі» склали видану в 2004 р. видавництвом «Фоліо» книгу «50 хвилин трави».
Закінчивши навчання 2003 року, отримала магістерську ступінь з іноземної філології за спеціалізацією англійська та французька мови, зарубіжна література. Рік подорожувала Південно-Східною Азією, наслідком чого став роман «Фройд би плакав», виданий також «Фоліо».
У 2005 Карпа починає працювати ведучою на телебаченні (канали «ICTV», «Інтер», з вересня 2007 року по серпень 2008 року — «MTV Ukraine»).
Четвертою її книгою став ще один роман — «Перламутрове порно», який вийшов у 2005 у видавництві «Дуліби», п'ятою — роман «Bitches Get Everything», видавництва Книжковий клуб "Клуб сімейного дозвілля" в 2006-му.
В 2006-му році Карпа пробує себе як акторка («Аутизм», реж. О.Анпілогов, Україна, «Компот», реж. А. Якушенков Росія) та режисерка короткометражного кіно «Kyiv. Limited Edition».
Знімається в еротичних фотосесіях для журналів «Playboy», «Penthouse», «FHM».
На початку 2009 року книжку «Добло і Зло» визнано книжкою-невдахою року — вона здобула приз «Золота булька». Водночас, за рейтингом читачів журналу «Кореспондент» книга «Добло і Зло» ввійшла до десятки найкращих українських книг 2009 року.
Коментарі (1)
  • Anonymous
    так

keyboard_arrow_up