«Творчістю Юрка Гудзя треба захоплюватись тихо»

«Творчістю Юрка Гудзя треба захоплюватись тихо»
Вечір пам’яті житомирського письменника Юрка Гудзя пройшов сьогодні у Музеї космонавтики. Тут зібралося багато друзів письменника, його учні та прихильники творчості

- Він був наш. Він швидко згорів і відійшов туди, де не вистачає нас. А на нашій землі не вистачає таких потужних людей слова, яким був Юрко Гудзь, - розпочав зустріч Анатолій Шевчук, Фундатор незалежного Центру мистецтвознавчих та етнографічних досліджень Житомирського Полісся

- Юрко Гудзь є тією людиною, творчістю якої потрібно захоплюватись тихо. – Зазначив студент ЖДУ ім. Франка, Олександр Трохимчук. - Тут не потрібно якихось гучних слів, переконань, зойків. Одна його творчість є високим мистецтвом, яке і є надпереконанням.
На літеатурному вечорі про Юрка Гудзя згадувалось не лише, як про письменника, але й як про художника, літературознавця і вчителя:
- Ми відшукали лише 20 його картин, продовжив Анатолій Шевчук. – Дві з них зберігалися у нині покійного Ярослава Гончара, чотири - у школі с. Немильня, п’ять картин у Євгена Консевича, а решта у Юркової сестри Раїси. Думаю, що з часом їх зберуть у фонді Літературного музею, або у будь-якому іншому потужному музеї Житомира.

 

 

Коментарі (3)
 • Anonymous

  тихо - це типу нишком, шоб ніхто не дагадался? да_шо_ви_гаварітє?!

  Anonymous reply Anonymous

  тихо - це "без гучних слів, переконань, зойків"

  Anonymous reply Anonymous

  "без гучних слів, переконань, зойків" - тобто - ніяк? ілі же што? обгрунтуйте пажалуста.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Житомира за сьогодні

keyboard_arrow_up