Хто винен, що інклюзивна гойдалка в Житомирі понівечена?

Хто винен, що інклюзивна гойдалка в Житомирі понівечена?

Нещодавно, житомирянин опублікував у соціальній мережі Фейсбук інформацію про те, що з інклюзивної гойдалки на майданчику за кінотеатром «Україна» зникли гвинти, і споруда буквально тримається у повітрі. Деякі вважають, що хтось навмисно викрав гвинти з гойдалки, а деякі кажуть, що часто діти настільки розгойдуються на майданчику, що не дивно, що гвинти можуть відкрутитися. Журналісти редакції «20 Хвилин» вирушили на дитячий майданчик, щоб дізнатися, чи дійсно діти надто сильно розгойдуються, чи все ж таки це справа рук місцевих вандалів:

«Ми тут з дітками граємо вже декілька годин. Приходили старші діти, дуже сильно розгойдувалися. Мої діти теж хотіли разом з ними, але я пояснила, що так робити не можна і до що до гойдалок потрібно ставитися обережно, бо все ж таки майданчик зробили не для того, щоб його ламали», - розповіла Олена, мама дітей, що гралися на майданчику.

Навколо цієї теми звучало чимало обурень, оскільки інклюзивних гойдалок у місті лише дві, і одна з них саме на майданчику біля «України». За словами начальника управління у справах сім`ї, молоді та спорту Житомирської міської ради Ірини Ковальчук, важливо, щоб батьки і діти, які відвідують майданчик, розуміли, для чого він був створений, і обережно користувалися гойдалками:

«Інклюзивний майданчик – це безкоштовна територія, де можуть займатися усі бажаючі. Насамперед його мета – підтримка фізичного здоров`я людей з інвалідністю, людей, які пересуваються на візочках, і цей майданчик робився в першу чергу для них. Звичайно, це не забороняє користуватися ним й іншим бажаючим, але гойдалка, яка так само створена для людей на візочках, на жаль, постійно понівечена, тому що діти не до кінця розуміють, для чого вона, і надто сильно розгойдуються. Тому ми закликаємо і батьків і дітей обережніше ставитися і  користуватися цим майданчиком», - наголосила Ірина Ковальчук.

Ми поспостерігали за дітьми на майданчику, і дійсно, підлітки дуже активно використовують гойдалку, інколи надто сильно розгойдуються, проте батьки роблять їм зауваження. Щодо можливості викрадення гвинтів, то у коментарях під постом житомирянина пропонують встановити камери відеоспостереження, аби майданчик вцілів.

Валерія Наумова

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Житомира за сьогодні
17:53 Оголошено сьомий Всеукраїнський спортивний марафон «КРОК» 17:25 «Зоряні надії – 2026»: у Житомирі відбувся фестиваль дитячої та юнацької творчості 17:00 На автодорозі М-06 Київ — Чоп патрульні зупинили нетверезого водія, який до того ж позбавлений права керування 16:40 У Житомирі збережеться холодна погода з дощем і мокрим снігом Від читача 17:07 Поліція Києва спільно із медійними друзями розпочинає інформаційну кампанію «Не дай себе ошукати» 16:20 На 5 років з іспитовим терміном засудили чоловіка, який став на шлях виправлення після вчинення майнових злочинів в Бердичеві 16:00 У Житомирі рятувальники загасили пожежу на території підприємства 15:41 Переїхав ногу поліцейському та втік – у Бердичеві судитимуть місцевого жителя 15:20 «Я обов’язково буду захищати країну — поки триває війна і поки б’ється моє серце», — молодший сержант Олександр Плотіцин 15:00 До уваги житомирян: з 13 по 18 квітня з 08:00 по 15:00 буде обмежено в’їзд автотранспорту на територію Корбутівського кладовища 14:37 Ні товару, ні коштів: житомирські поліцейські застерігають від необачності під час онлайн-покупок 14:21 Від 20 до 80 тисяч гривень: які зарплати отримують українці 14:00 Вступ до магістратури: перелік іспитів на кожну спеціальність 12:40 З початку року на Житомирщині зареєстровано 18 випадків захворювання тварин на сказ 12:20 Чи можна мочити Манту? 12:00 Стартувала державна ініціатива фінансування українського культурного продукту – “Тисячовесна” 11:40 Коростень після удару: триває ліквідація наслідків, постраждалі вже подають заявки на єВідновлення 11:20 У Житомирі викрито та припинено канал збуту амфетаміну: місцевому жителю повідомлено про підозру та взято під варту photo_camera 11:00 Національна програма «Подорож до себе. Шляхи відновлення» запрошує локальні туристичні бізнеси Житомирщини до участі 10:39 СБУ повідомила про заочну підозру зраднику, який воює проти Сил оборони України
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Житомирі Ваші відгуки про послуги у Житомирі
keyboard_arrow_up